• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shitposting wyborczy
Trzeba mieć obywatelstwo w chwili ogłoszenia wyborów.

A co Ci się nie podoba w Bialenii, że chcesz szukać innych miejsc? Wink Z ciekawych miejsc, to Suderland został faszystowski. Możesz postować loli w mundurach. :3
>A co Ci się nie podoba w Bialenii, że chcesz szukać innych miejsc?

Jestem zbyt atencyjną k***ą by znieść miejsce gdzie ludzie nie doceniają zalet mężatki stanu. Oznacza to, że mam kompleks zbyt dużo zrobienia w Bialenii. W mikronacji gdzie nigdy nie byłam nie będzie moje ego miało szans uważać się za zasłużoną co pozytywnie wpłynie na atmosferę przebywania mojej osóbki.
(-)Akrypa Ali Shariati, Imanka Zielonego Kościoła, Teutonka, Postheglistka i Cyrenejka
[Obrazek: db2png_qaqehaq.png]

Bialenia też jest widać faszystowska, skoro nie dopuszcza się demokratycznej kandydatki, przedstawicielki ludu. Swarzewski się z diukiem hajslandzkim na łby pozamieniał!
> Jak ostatnio wróciłam jakieś pół roku temu to miałam w planach walnąć shitposta i odejść na drugi dzień a było się chwilę dłużej.

Mogłaś uprzedzić że planowałaś być tylko na chwilę. Bym się wtedy nie pchała do małżeństwa, a być może i do Bialenii.

> Chętnie skorzystam z poleceń.

To wydaję ci polecenie pozostania tu i powrotu do aktywności. Komu ja będę tutaj zupy gotowała?
>a być może i do Bialenii.
A myślałem, że ja też byłem chociaż w małej części przyczyną Twojego przybycia. Złamałaś mi serce, prawie jak Sasza podczas flirtów z Karolem.
A dobre te zupki?
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • AndrzejSwarzewski
> Jestem zbyt atencyjną k***ą by znieść miejsce gdzie ludzie nie doceniają zalet mężatki stanu.

Atencja ode mnie ci nie wystarcza? No c'mon, nawet specjalnie dla ciebie włączyłam twoje imię w moje dane osobowe i spłaszczyłam się do 2D.
Gdy żona wzywa moim honorem jest shitpostowanie... Teraz musisz mi wymyślać co mam robić tutaj! Jesteś za mnie odpowiedzialna! Ha!
(-)Akrypa Ali Shariati, Imanka Zielonego Kościoła, Teutonka, Postheglistka i Cyrenejka

• ʿĀlija zawdżat Akrypa
> A dobre te zupki?

Pewnie hasselandzkie z proszku.
>Pewnie hasselandzkie z proszku.

Hajslandzkie to z du...

• Karol Medycejski

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości