• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzień dobry :)
Heart 
Dzień dobry Smile
Na początku wypada się przywitać więc tak zrobię. Nazywam się Margot Elsahiler, przybywam do kraju kraju gdzie trwa jest najzieleńsza z za dalekich mórz z kraju którego nie znacie. Wyjdę na przód zapytaniu o doświadczenie mikronacyjną i odpowiem: brak. Aktywnie udzielam się za to w pewnym pbf na literę J. (Reklamy nie można robić, prawda? Smile ) A sprowadza mnie tutaj chęć poznania bliżej mikronacji.
Dzień dobry. Widzę, że trochę zdążyła się Pani zapoznać z tematem. Wink Co sprawiło, że wybór padł na Bialenię? Czy ma Pani już jakiś pomysł, czym się tu zająć? Co z naszej działalności budzi u Pani największe zaciekawienie?
Wybór padł na Bialenie ponieważ... dzieję się tutaj wiele Smile Większość forum o tej tematyce jest martwa lub wpół martwa. Przeglądając konkurencje oprócz Bialeni to Federacja Nordacka ma żywe dyskusję.
Czym chcę się zająć? Dobre pytanie, odpowiem za jakiś czas Smile
Zaciekawienie budzi we mnie łatwość w przechodzeniu z świata prawdziwego do wirtualnego.
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • AndrzejSwarzewski
Witam "na pokładzie"!
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Wielki Kniaź - posiadacz lenna Razorno
Przewodniczący Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_29_09_19_8_25_55.png]
> Aktywnie udzielam się za to w pewnym pbf na literę J.

pbf?
Witam serdecznie w Republice Bialenii, kraju ekskomunik i innych zjawiska pogodowych. Big Grin
Tytularny Król Rzeczypospolitej Rusi i Uhrainy
Pretendent do tronu Brodrii
Sędzia Ludowy Republiki Bialeńskiej
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Leszek Roskohard
> pbf?

Played by forum.
Witam!

Jestem Ministrem Spraw Wewnętrznych i Gubernatorem Departamentu Wysp Przyjaźni. Chętnie odpowiem na jakiekolwiek pytania. Zapraszam do zamieszkania w DWP. (Aby dodać do listy wystarczy Mi napisać na PW.)
Prezes Bialeńskiego Zarządu Cywilnej Przestrzeni Powietrznej, Przewodniczący Partii Bialenia i Wolność, Minister Spraw Wewnętrznych.

KAMIL VERIOPIN
Ciof!

Polecam pić dobre soczki, walczyć jak słodka dziewczynka i zapoznać się z Zielonym Kościołem. c:
(-) Akrypa

Cześć, miło Cię widzieć.
Jak masz ochotę rozerwać się przy muzyce to dołącz do naszej Bialeńskiej Listy Przebojów.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości