• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[oddzielony] Dyskusja... nie wiem o czym, ale na pewno nie o mapie Nordaty.
>O proszę, ledwie LRM się pojawiła, a już zaczyna konsumować piksele woksele. Szybko się dopasowaliście do reszty yoyo.
Akurat Magnifikat robi dobre wrażenie. Leszek chciał zachować dziedzictwo Ardemii, a FN i Bialenia nie chciały rozszerzać swojego terytorium (mamy już dosyć). Magnifikat przyjął propozycję. I tak wciąż nie ma szczególnie dużych terenów, jak na warunki mikroświata.
Pamiętam jak rozmawiałem z JE Operarem na temat terytorium Magnifikatu. On sam stwierdził, że ziemie, które sugerowałem mu objąć się zbyt duże. Wiem więc, że żadnego ekspansjonizmu ze strony LRM nie ma.
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Tarsycjusz Operar
> Akurat Magnifikat robi dobre wrażenie.

Meanwhile w Wandystanie reakcja wyglądała tak:

[Obrazek: wdjdst.png]
  • Tarsycjusz Operar
>Meanwhile w Wandystanie reakcja wyglądała tak:
[Obrazek: wdjdst.png]

Szanowna Towarzyszko,
Być może w Wandystanie jeszcze się nie dowiedzieli obywatele, iż 15 sierpnia br. LR Magnifikatu oficjalnie zakończyła etap minecraftowy (nieoficjalnie dużo wcześniej) oraz tego dnia zostało otwarte forum.
(-) Tarsycjusz Operar
Prezydent Ludowej Republiki Magnifikatu
Sekretarz Generalny Rady Państw Nordaty
> Być może w Wandystanie jeszcze się nie dowiedzieli obywatele, iż 15 sierpnia br. LR Magnifikatu oficjalnie zakończyła etap minecraftowy

W zasadzie tamten post był ze stycznia.

…dzizys, STYCZNIA? Akcja Arianacja to listopad 2018 roku? Szybko coś ten czas leci oO.
Nie przejmuj się Aliją, to dinozaur i dla niej nawet 10-letnie mikronacje są nowymi yoyonacjami. Wink
  • Tarsycjusz Operar
> Nie przejmuj się Aliją, to dinozaur i

wszyscy czekają aż spadnie meteoryt i wymrę.

> dla niej nawet 10-letnie mikronacje są nowymi yoyonacjami

Oprócz Bialenii, która nie jest yoyonacją tylko dlatego że ja w niej jestem.
Niedawno miałem zamiar napisać artykuł o tym, że S. jest yoyonacją, trochę wzorując się na artykule, jakoby USA były krajem trzeciego świata... Ale odciąłem sobie język nienawiści jestem zbyt leniwy.
Ja też miałem napisać długi wpis o tym, że może trochę się wszyscy ostatnio zapędzili i drwiny z nazwiska Piccolomini, choć jest po prostu zdrajcą i manipulatorem, były przesadzone, natomiast "Kościół" rotryjski i jego "hierarchowie" bawiąc się w sakramenty i odprawianie mszy obrażają katolicyzm i katolików (też chodzę co niedzielę, jak Pupka, jeśli to ważna dla kogoś informacja w tym kontekście), ale mi się nie chce, więc pozostanę tylko przy tym poście, który jest kompletnie nie na temat, bo w wątku o mapie.

W każdym razie, chciałem autentycznie przeprosić Piccolominiego, bo choć czuję wciąż odrazę do tego, co zrobił i robi, to wcale mnie to nie usprawiedliwia. I to już chyba 3 raz w ciągu tych 10 lat, jak jestem w mirkonacjach, proszę by Rotria przestała obrażać (w sposób wyżej opisany) Pana Boga i katolików, ale oczywiście walę głową w ścianę, bo jak ktoś jest zatwardziały, to będzie taki już do końca.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości