• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprawy organizacyjne [przysięgi, Przewodniczący]
Wysoka Izbo,
Zgodnie z ordynacją kadencja posłów rozpoczyna się od złożenia przysięgi. Zwolnieni są posłowie, którzy zasiadali w ławach Parlamentu również w poprzedniej kadencji.
Cytat:
"Ślubuję uroczyście, jako poseł Parlamentu Republiki Bialeńskiej, według najlepszego mego rozumienia i zgodnie z sumieniem, rzetelnie pracować dla dobra Narodów Bialenii, stać na straży praw demokratycznych i czynić wszystko, w miarę swoich sił i uzdolnień, dla umocnienia niepodległości i pomyślnego rozwoju Republiki Bialeńskiej."

Kto jest zainteresowany objęciem funkcji Przewodniczącego pro tempore Parlamentu? Chciałbym, żeby przewodniczący faktycznie zarządzał Parlamentem, tak jak miało to miejsce w czasie kadencji przewodniczącego Dexa.
No to może Ronon? xD Ja tak przynajmniej proponuję. O ile się faktycznie zgodzi. Ja nawet gdybym chciał, to nie podołam czasowo, by ogarniać wszystko organizacyjnie.
Persona non grata w Księstwie Sieny i quasi-persona non grata w Konsulacie Sclavinii, Mister Bialenii roku 2018

Nie ma sprawy... tyle, że jak w poprzedniej kadencji - proszę nie wymagać reakcji w ciągu "godzin pracy" w dni powszednie. Czyli proszę być przygotowanym, że kwestie wymagające więcej niż 2-3 z telefonu czy wczytania się w treści postów będą załatwiane w godzinach popołudniowo-wieczornych.
PREZYDENT REPUBLIKI BIALEŃSKIEJ
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Wielki Kniaź - posiadacz lenna Razorno
Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]
Co na to poseł Talib? Jeśli nie będzie miał nic przeciwko, to wydam postanowienie jeszcze dziś.
Nie mam nic przeciwko Big Grin .
Ajatollah Ali ibn Abi Talib
http://spolecznosc.bialenia.org.pl/showt...hp?tid=901

Panie Przewodniczący,
Wysoka Izbo!
Sprawy organizacyjne mamy już za sobą. Przewodniczący został powołany i w jego ręce oddaję dalsze zarządzanie Parlamentem. Przed Wami wiele pracy i w miarę możliwości postaram się Was wesprzeć. Chciałbym po raz kolejny pogratulować wszystkim zwycięzcom pierwszych od dawna wyborów w których wygrana była sporym sukcesem. 
Konradowską kadencję Parlamentu uważam za w pełni otwartą.
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • ʿĀlija zawdżat Akrypa
Stwierdzam, że Marek Bajtuś, jako że był posłem parlamentu poprzedniej kadencji jest zwolniony ze składania przysięgi i jego mandat nabiera mocy.

Jednocześnie mam pytanie do Szanownych Posłów: Czy jest osoba chętna do objęcia funkcji Przewodniczącego Parlamentu?

• Severin von Verwaltung
Sądzę, że jak się nie zgłoszę, to możemy popaść w całkowity marazm. Postaram się to jakoś ogarnąć i utrzymać dobry standard przypominania posłom o pracy w Parlamencie. No chyba, że któryś z szanownych kolegów znajdzie trochę czasu - wówczas z nieukrywaną chęcią poprę taką kandydaturę, bo nie będę ukrywał że i mi się trochę nie chce pilnować.
Persona non grata w Księstwie Sieny i quasi-persona non grata w Konsulacie Sclavinii, Mister Bialenii roku 2018

Panie Prezydencie, Koledzy Posłowie?

Karol Medyceyski został powołany na Przewodniczącego pro tempore Parlamentu.

• AndrzejSwarzewski

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości