• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wątek ogólny
Może w związku z potężną reorganizacją informatyczną, warto stworzyć wątek ogólny na wnioski, prośby, pytania i zauważone błędy?
Shoutbox to chyba nie najlepsze miejsce na to, bo łatwo coś może umknąć.

To ja zacznę: Nie mogę aktywować nowych użytkowników, bo nie mam wystarczających uprawnień. Sam wymów aktywacji popieram, ale proszę o przydzielenie mi takich uprawnień.
Jest więcej problemów... załączniki, cytowanie itp. Ale na razie nie zawracam Bajtusiowi tym głowy bo ma zdaje się dość roboty, traktuję to jako problemy czegoś co jeszcze nie do końca zostało stworzone i spasowane.
Marszałek Wielki Ronon Dex
Wiceprezydent Republiki Bialeńskiej
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Par - Posiadacz Lenna Razorno, Burmistrz Wolnego Miasta Lisewa, Zarządca Lenna Venomania
Miecznik Port Arthurberg
Przewodniczący Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_11_20_1_05_11.png]
Powolutku ogarniam kolejne fumkcje, które działały na starym forum, a na nowym (działa na najnowszej wersji MyBB) niekoniecznie. Nie pracowałem na MyBB więc muszę to trochę ogranąć a to niestety trochę potrwa ... poza tym praca zawodowa też zajmuje mi troche czasu, oraz dwa projekty dla instytucji państwowych. No i oczywiście strona główna. Postaram się w najbliższym czasie przygotować podstronę Biuletynu Ustaw. Na początek Ustawy będzie można tam wstawiać, w postaci tekstowej, a ja ją przeformatuję tak żeby porządnie wyglądała ... potem ogarnę jakiś edytor (np taki jak przy pisaniu postów) coby wstawiający sam ją sformatował bez znajomości html-a.
Chyba że przejdziemy na jakiś gotowiec typu wrodpress.
Absolutnie nie poganiam, ten czas możemy wykorzystać na uregulowanie naszego prawodawstwa i stosunków międzynarodowych. Liczy się efekt.
Dodano uprawnienia do zarządzania aktywacją (Andrzej).
Panie przewodniczący Krajowej Rady Informatycznej,

Wiem, że formalnie - prawnie Instytut Pracy jest jednostką organizacyjną, ale czy dla dobra ogółu i lepszej czytelności ofert w nim zamieszczanych lepiej czasem nie będzie aby starym zwyczajem mieścił się jako podforum na Placu Zielonym? Piszę to dla dobra wszystkich zainteresowanych, poszukujących i poszukiwanych. 

Pozdrawiam

Jan Kaniewski, inspektor Instytutu Pracy
A docelowo oferty będzie można umieszczać również na stronie głównej.
Z pominięciem Instytutu Pracy?
Nie, w ramach instytutu pracy. Dostałbyś dostęp do panelu.
Na coś takiego mógłbym przystać.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości