• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Temat postwyborczy
Jakby komuś się nie chciało sprawdzać wyników: mandaty dostali Ronon Dex, Ali ibn Abi Talib i Karol Medycejski.

Zadowoleni? Wolelibyście żeby ktoś wszedł zamiast kogoś? Dla mnie wyniki są idealne, weszły dokładnie te same osoby, na które głosowałam.
Aha, czyli sfałszowane.

PS Pytanie do wyborców: od czego powinien zacząć parlament w tej kadencji? Od Rotrii na pewno nie, bo to by znaczyło, że uważamy, że jest ważna. Może jakaś reforma rolna? Ustawa antypedofilska? A nie, czekaj...
Zacznijcie od raportu.
dr net prawa Hewret von Thorn
Senior Domu von Thorn
Książę monderski
Cytat:Zacznijcie od raportu.

Będziesz na samym jego szczycie.
#zdrajcanarodu
dr net prawa Hewret von Thorn
Senior Domu von Thorn
Książę monderski
Komisja śledcza ds. zbadania Hewreta.
> #zdrajcanarodu

Dobra nazwa dla partii politycznej.
Wyniki wyborów nie do końca pokryły się z moimi głosami, ale jestem zadowolony. Janek i Bajtuś też byliby dobrymi posłami, a Kamil mógłby zdobyć nowe doświadczenia, ale ktoś musiał przegrać.
Myślałem jakiś czas temu nad tym, żeby do Parlamentu wchodzili wszyscy chętni i nikt nie musiał przegrywać, ale z drugiej strony, bez przegranych nie ma wygranych.
Powoli można myśleć nad wyborami prezydenckimi. Alija, Ronon i Kamil już wspominali, że raczej wystartują. Kto jeszcze? Namawiam Aliego, bo o ile Aliję i Kamila lubię, to w tych wyborach nie mają jeszcze większych szans z Rononem. Pojedynek Aliego z Rononem byłby natomiast ciekawy i chyba w miarę wyrównany. I może w oparciu o ten pojedynek wykrystalizowałby się podział sceny politycznej?
Jestem zaskoczony, że aż tylu obywateli zagłosowało na mnie. W sumie nie wystarczyło żeby wejść ale i tak jest nieźle.
Gratulacje dla Ronona, Aliego i Karola.
> Alija, Ronon i Kamil już wspominali, że raczej wystartują.

Coooo…? Nie, nigdzie nic takiego nie deklarowałam nigdy. Zresztą mam dokładnie 0% szansy na wygraną.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości