• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Bialeńczyk Roku 2019] Informacje i kandydatury
To chyba oczywiste, że była mowa o pośle Medyceuszu? :x
(-)Akrypa Ali Shariati, Imanka Zielonego Kościoła, Teutonka, Postheglistka i Cyrenejka
[Obrazek: db2png_qaqehaq.png]

A Ty adwokatem posła Medyceusza zostałaś? Sami damy radę swoje inby pozałatwiać. :v Ale nie no, fajnie, że trollujesz, chociaż coś się dzieje. Co czterech trollów to nie trzech. :*
Cytat:A Ty adwokatem posła Medyceusza zostałaś?

Tak i to niezłym w swoim fachu, bo już fakturkę dostałem do zapłacenia.
Nie będzie niczego!
Podpinam się do starego wątku, bo jest to na tyle luźna propozycja, że nie miałoby sensu tworzyć nowego.
Może, skoro jako kraj świecki, nie świętujemy Bożego Narodzenia, to biorąc przykład ze Związku Radzieckiego Brodryjskiego (na zawsze w naszej pamięci) uczcimy jakoś Nowy Rok? Byłaby to dobra okazja do przyznania tytułu Bohatera Bialenii za 2019 r. (przyznawanego tylko jednej osobie w roku). Co Ty na to, Rononie? 
W razie, gdyby ktoś miał problemy z funkcjonowaniem 1 stycznia, obchody można przesunąć/rozciągnąć na/do dnia następnego. A nawet przenieść na weekend 4-5 stycznia. 
Impreza oczywiście tylko w gronie obywatelskim. Okazja do zaproszenia gości będzie dopiero 21 marca.
AndrzejSwarzewski napisał(a):Co Ty na to, Rononie? 
Przecież już nie tak dawno uprzedzałem, że zamierzam z okazji Nowego Roku czy zakończenia obecnego nadać folwarki, tytuły, może jakieś odznaczenia, a może i inne niespodzianki co niektórym. W kwestii folwarków mam zamiar podsumować ten rok i uhonorować osoby, które przyczyniły się (oczywiście pozytywnie) do obecnego kształtu Naszego Kraju, do obrony Niepodległości itd.
Marszałek Wielki Ronon Dex
Wiceprezydent Republiki Bialeńskiej
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Par - Posiadacz Lenna Razorno, Burmistrz Wolnego Miasta Lisewa, Zarządca Lenna Venomania
Miecznik Port Arthurberg
Przewodniczący Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_11_20_1_05_11.png]
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • AndrzejSwarzewski
Postaram się przybyć w drugiej połowie dnia pierwszego stycznia Smile
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • AndrzejSwarzewski

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości