• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oficjalne oświadczenia
Homary w waflach.
(-) Akrypa

Ja przepraszam za tekst o burakach i Matce w polu. Tytuły znaczyły coś dla mnie kiedyś, jak byłem Imperatorem Skarlandu i był to element budowy klimatu. Dziś bycie czy premierem czy nawet zausznikiem Głowy Państwa nic nie znaczy, przynajmniej dla mnie.
(-) Pio de Medici,

Bonnie Prince Charles, były Imperator Skarlandu
No właśnie, jak już jesteśmy przy Skarlandzie, to weź to wyjaśnij: 

http://spolecznosc.bialenia.org.pl/showt...73#pid7073

Cytat:Nie to, żebym się srał teraz o tytuły, skoro Skarland jest już skansenem, jestem tylko ciekaw na jakiej podstawie mój agnat, Aureliusz Medyceusz rosci sobie prawa do skarlandzkiej korony imperialnej w herbie i tytułu "Jego Arcykatolicka Mość" skoro w Skarlandzie nawet nigdy nie był, nie mówiąc już o zasiadaniu na złotym stołku...
Persona non grata w Księstwie Sieny i quasi-persona non grata w Konsulacie Sclavinii
> Ja przepraszam za tekst o burakach

Ajtam, dzięki wam mogę od teraz szeptać Akrypie w łóżku do ucha „ty mój buraczku cukrowy”, a że się dla niej liczą intencje, nie odmówi mi za to małej sesyjki BDSM.
>sesyjki BDSM

Bialeńsko-Demokratycznego Stowarzyszenia Monarchistów?
Persona non grata w Księstwie Sieny i quasi-persona non grata w Konsulacie Sclavinii
Odpowiadając: korzystał z mojego herbu imperialnego jako Karola. No cóż. Niech używa. Zawsze miło mi się wspomina tamte czasy, jak patrzę na tą jedną wyjątkową tiarę.
(-) Pio de Medici,

Bonnie Prince Charles, były Imperator Skarlandu

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości