• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Projekt Ustawy o zmianie Ordynacji wyborczej
Panie Przewodniczący,
Panie Pośle,

poniżej zapowiadany projekt zmian w Ordynacji. Proszę o skrócenie debaty do niezbędnego minimum z uwagi na szczególną sytuację.

Cytat:
[Obrazek: bialenia-ikona.png]

Ustawa Parlamentu Republiki Bialeńskiej
o zmianie Ustawy Ordynacja Wyborcza

Art. 1
W artykule 1 ustępie 2 wykreśla się literę b, zmieniając jednocześnie oznaczenie litery c na literę b.

Art. 2
Treść artykułu 9 ustępu 8 zyskuje następujące brzmienie:

"Niezłożenie przysięgi w terminie 24 godzin od chwili opublikowania wyników wyborów lub niezrzeczenie się funkcji niepołączalnej z urzędem Prezydenta przed złożeniem przysięgi jest równoznaczne ze zrzeczeniem się urzędu Prezydenta i powoduje powtórzenie elekcji prezydenckiej, w której ten kandydat zostanie wykluczony."

Art. 3
Ustawa wchodzi w życie w dniu jej ogłoszenia w Biuletynie Ustaw.
Persona non grata w Księstwie Sieny i quasi-persona non grata w Konsulacie Sclavinii
Karol... z całym szacunkiem... ale czy nie zauważyłeś, że ja wcześniej złożyłem ten sam projekt? Mamy je rozpatrywać odrębnie?
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Wielki Kniaź - posiadacz lenna Razorno
Przewodniczący Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_29_09_19_8_25_55.png]
Nie zauważyłem, przecież wtedy nie dawałbym tego samego xD Robiłem wprawdzie przegląd aktualności, ale widać nie na tyle głęboko. A zatem wycofuję projekt - można zarchiwizować.
Persona non grata w Księstwie Sieny i quasi-persona non grata w Konsulacie Sclavinii
Załatwię archiwizację jutro... składam właśnie nowego kompa i z telefonu zajrzałem do RB.
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Wielki Kniaź - posiadacz lenna Razorno
Przewodniczący Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_29_09_19_8_25_55.png]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości