• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DEBATA PREZYDENCKA
Mówiąc o zasadach miałem na myśli wartości, które wyznajesz i którymi będziesz starał się kierować. To pytanie ogólne, można je rozumieć szeroko. Chcę przez poznać idee kandydatów. Może, żeby było łatwiej, zastanów się jakiego wirtualnego lub realnego przywódcę szczególnie cenisz i dlaczego.
Cytat:Jeśli dobrze rozumiem chodzi o takie coś w stylu uczciwość itp.? Odpowiem jak będę wiedział co masz na myśli.

No właśnie uczciwość, ale też lojalność wobec kraju i jego obywateli - z ciekawości jak masz zamiar to pogodzić z posiadaniem 7 obywatelstw.

Pytanie kolejne - czy masz jakieś mikronacyjne doświadczenia w zarządzaniu? Chcesz być przywódcą państwa - ale jakie masz doświadczenia i sukcesy w działalności na mniejsza skalę? Lenno, miasto, region, instytucja czy przedsiębiorstwo... i gdzie te działania można zobaczyć. To nie jest złośliwe pytanie - chciałbym się móc gdzieś zapoznać z Twoim mikronacyjnym dorobkiem. Bo mam nadzieję, że nie jest to tylko "kolekcjonowanie obywatelstw"?
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Wielki Kniaź - posiadacz lenna Razorno
Przewodniczący Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_29_09_19_8_25_55.png]
Może i mam ich 7, ale jestem lojalny, i to bardzo.

Doświadczenie w zarządzaniu- mam lenno w Bialenii, zarządzam kilkoma przedsiębiorstwami (zwykle mało ważnymi niestety). Byłem też Cesarzem Rzymu (gdy był jeszcze niepodległy).

Jak chcesz linki jakieś, to napisz.
Cytat:Może i mam ich 7, ale jestem lojalny, i to bardzo.

No może i jesteś - ale któremu krajowi? Wybacz, ale trudno mi uwierzyć, że można być lojalnym obywatelem 7 krajów na raz, o tym żeby być lojalnym przywódcą to już chyba można zapomnieć. Przecież interesy krajów bywają sprzeczne...

Przecież 7 krajów, to przy obecnym stanie mikroświata pewnie połowa tegoż v-świata.

Cytat:mam lenno w Bialenii, zarządzam kilkoma przedsiębiorstwami (zwykle mało ważnymi niestety)
No w RB to nie bardzo widać sukcesy w tej działalności... ani w lennie, ani w przedsiębiorczości. Dlatego pytałem, gdzie można podziwiać Twoje mikronacyjne sukcesy w zarządzaniu, prowadzeniu czegokolwiek. "Mam lenno" - to nie sztuka... jak nim zarządzasz i co się w nim dzieje? Firmy też nie ocenia się po tym, że została założona.

Cytat:Jak chcesz linki jakieś, to napisz.
A napisanie... "gdzie się można zapoznać" to nie jest zrozumiałe, że chciałbym wskazania takich miejsc w postaci linków?

Ułomny jestem.
http://www.demokratycznarepublikarzymu.m...forums.php
> Może i mam ich 7, ale jestem lojalny, i to bardzo

Czy towarzysz chce żeby zaszły we mnie jakieś głęboko posunięte procesy rozkładu?
>z łaski Bożej Cesarz Demokratycznej Republiki Rzymu

Jak to działa?
(-) Akrypa

Obwołujesz się Cesarzem a potem mówisz: Bóg mi kazał
> Obwołujesz się Cesarzem a potem mówisz: Bóg mi kazał

Democracy: one man = one vote. And that man is Jesus.
Joahmie... z całym szacunkiem, ale wirtualne państwo, które ma raptem 160 postów i jak twierdzisz nie jest już niepodległe to nie są najlepsze "referencje" do zarządzania naszym krajem. Tutaj są lenna, które mają niewiele mniej...

Może odpowiesz na pytanie: Dlaczego chcesz zostać Prezydentem Republiki Bialeńskiej? Tak od siebie... po prostu dlaczego chcesz objąć ten urząd?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości