• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostatnie orędzie
Obywatelki i Obywatele,
Jako, że moja kadencja nieuchronnie zmierza ku końcowi, postanowiłem po raz ostatni zwrócić się do Was z Pałacu Prezydenckiego. Mówienie o przyszłości pozostawiam mojemu Następcy, gdyż to on nas ku niej pokieruje. Ja chciałbym skupić się na przeszłości i za nią podziękować. Ostatnie miesiące były renesansem państwowości bialeńskiej, a dla mnie sporą frajdą. Mam nadzieję, że Wy też dobrze się bawiliście i nie żałujecie, że stanęliście po stronie niepodległej Bialenii.
Cokolwiek wydarzy się dalej i w jakąkolwiek stronę pójdzie nasz kraj (choć wierzę, że czeka nas jeszcze wiele mile spędzonych miesięcy i lat), dziś możemy być zadowoleni z siebie. Kraj, który uznano za martwy, powrócił do dobrej kondycji, we wrześniu zajmując nawet pierwsze miejsce w rankingu aktywności. Cieszę się, że miałem okazję pobawić się razem z nowym pokoleniem mikronautów, zarówno w ramach Bialenii, jak i w ramach polityki międzynarodowej. 
Dziękuję wszystkim z którymi współpracowałem, dyskutowałem i kreowałem mikroświat w czasie mojej prezydentury. Dla Was tu byłem, jestem i będę. 
Dziękuję również moim zatwardziałym przeciwnikom. Choć uważam, że niszczycie mikroświat i dla partykularnych interesów prowadzicie go do zguby, to bez Was, czarnych charakterów, byłoby nudno. 
Nie będę przedłużał, bo młodsi czytelnicy nie lubią za wiele czytać. Wink Nie ma z resztą takiej potrzeby, bo nie opuszczam Bialenii. A i do Pałacu Prezydenckiego pewnie kiedyś powrócę...
Niech żyje Bialenia, niech żyje Nordata, niech żyje wielobiegunowy Mikroświat, niech żyje Życie.
[-] 5 użytkowników podziękowało za ten post:
  • Ametyst Faradobus, Janek Sapieha, Joahim-von-R, Tarsycjusz Operar, Thomas von Lisendorff
> niech żyje Nordata

Nie no, to akurat już mocna PSZEZADA xD.
Klasa. Zasłużyliście Panie Prezydencie na tytulaturę rodem z KRLD — na tytuł "Wiecznego Prezydenta" Big Grin. Może przyszły Prezydent przemyśli sprawę?
Niestety, pasmo porażek el presidente al dente. Rozprawa z WRonami? Brak. Zrzucenie atomowego krasnala na Hajsy? Brak. Inby na Placu Zielonym? Brak. Dodanie w końcu spacji w nicku? Brak. Sprowadzenie Zanika i AIDS? Brak!

Dwója! Nzal! Widzimy się w przyszłym roku we wrześniu!
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Severin von Verwaltung
Niech żyje wolna Polska, precz z komunom!
prof. net. dr h. c. lic. generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów
Minister ds. Zagranicznych Republiki Bialeńskiej, 
Nieustająco Bardzo Wspaniały Król Hirschbergii i Weerlandu,
Lew Wolnogradu, Kedyw Faradobaju, Bojar Jaruzelimy Etc.
[Obrazek: thumb_85_11_07_19_7_19_34.png]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości