• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aṯ-Ṯawra al-ʾIslāmijja
No towarzyszka mogłaby sobie w końcu ustawić awatar. Nie jesteście chyba Mahometem, żeby to było jakieś bluźnierstwo?
Carlo Giovanni de' Médici e Zep
* * *
Grande Teologo, Mago e Giurista
Molte volte premiato ed onorato nel paese ed all'estero

[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_06.png] [Obrazek: 3_11_10_20_6_25_00.png] [Obrazek: 3_11_10_20_6_25_50.png] [Obrazek: 3_11_10_20_6_26_52.png] [Obrazek: 3_11_10_20_6_27_24.png] [Obrazek: 3_11_10_20_6_27_24.png] [Obrazek: 3_11_10_20_6_53_38.png] [Obrazek: 3_11_10_20_6_53_38.png] [Obrazek: 3_11_10_20_6_53_38.png] [Obrazek: 3_11_10_20_6_49_07.png] [Obrazek: 3_11_10_20_6_53_54.png] [Obrazek: 3_03_11_20_7_03_14.png] [Obrazek: 3_11_10_20_6_48_19.png] [Obrazek: thumb_85_12_02_21_11_06_23.png] [Obrazek: 3_21_03_20_6_14_59.png]

[Obrazek: 1073.png]
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Ametyst Faradobus
> Nie jesteście chyba Mahometem, żeby to było jakieś bluźnierstwo?

Ale wolę zachowywać widok jakiejkolwiek części mnie tylko dla mojej żony.

(a naprawdę to nie wiem co tam wstawić po prostu)
Moja żona po prostu przestrzego staro testamentowego zakonu i nie tworzy żadnych kopii tego co pod ziemią, na ziemii czy w niebiosach.

(To wcale nie tak, że byłabym zazdrosna gdyby widną była dla innych)
Pierwsza Przewodnicząca, Imouto, Liderka Rewolucji, Uczestniczka Powstania Marcowego
Akrypa Ali Shariati, Али Шариати Aкриловый, Ακρυπα Αλί Σάριατι, الاكريليك علي شريعتي
Obywatelka Bialenii pochodzenia Teutońskiego, Imanka Szyizmu, XXIX Prezydent RB

Bójką pomiędzy stronnictwem ʿālijistyczno-akryponistycznym a stronnictwem aleksandryjskim zakończyła się wizyta Aleksandry I. Dostojewskiej von Vincis w Fāṭimie.

AIDS AIDV została zaproszona do Fāṭimy przez nieznane szerzej Bractwo Dostojewskich – Stronnictwo Monarchistyczne za cichym przyzwoleniem władz miasta (według niepotwierdzonych informacji, ʿĀlija zawdżat Akrypa mocno za AIDV simpuje). Podczas wizyty, tow. Dostojewska von Vincis przyjęła hołd ze strony swoich zwolenników, ufundowała z własnych pieniędzy budowę kolejnego meczetu w mieście (pieniądze te zostały po cichu przejęte przez władze Fāṭimy, oczywiście po to, żeby nie zaginęły), a także (znowu wg niepotwierdzonych informacji) sfriendzonowała ʿĀliję.

ʿĀlija zawdżat Akrypa zapytana, dlaczego nie stanęła po stronie swoich zwolenników i nie aresztowała stronnictwa aleksandryjskiego, stwierdziła: “Paaaaaaanie, ta bójka była jeszcze śmieszniejsza niż posty Eustachego Playstation”.
Hołdy przyjęłam, meczet postawiłam, a plany mam potężne względem Was! <3
Cesarzowa Nordaty

Imperatorka Caryca Brodri, Noklezji, Rosyji, Bałamucji, Czuwacji, Ostii,
Pani na Sankt Aleksandrovie etc. 
Wojna przeciw Fāṭimie cały czas trwa, zarówno wojna konwencjonalna, jak też i hybrydowa.

Jak dowiedzieliśmy się z zaufanych źródeł, grupa czarownic powiązana prawdopodobnie z sarmacką tzw. bandą Barbescu postanowiła rozpocząć walkę z Fāṭimą na planie astralnym przy użyciu pogańskich bluźnierczych obrzydliwych Allāhowi praktyk magiczno-ezoteryczno-okultystycznych. Próbowały nawet nałożyć na Allāha klątwę, jednak z tego co się dowiedzieliśmy, raczej nie za bardzo im się to jednak udało.

Islām na szczęście zna sposoby na tego typu szajṭāńską czarną magię. Dlatego też postanowiliśmy utworzyć Siły Magiczne al-Mudżāhidūn asz-Szaʿbī fī Fāṭima pod przewodnictwem siedmiu imanek najbardziej doświadczonych w obronie przed czarną magią (nie podaję ich imion, gdyż ze względów bezpieczeństwa pragną zachować anonimowość – jeszcze ktoś by próbował rzucić na nie klątwę, albo coś). Na razie odnieśliśmy już pierwsze sukcesy – część czarownic związanych z bandą Barbescu dostała sraczki dzięki naszym działaniom (chyba, że to po prostu ze stresu). O dalszych postępach będziemy informować w kolejnych postach w tym wątku.
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Andrzej Płatonowicz Ordyński
W końcu się dowiedziałem czym jest ta cała wojna hybrydowa.
[Obrazek: 99478782808686631_t.png]

W Fāṭimie nie doszło dzisiaj, a także kiedykolwiek, do żadnego zamachu terrorystycznego.

Na tym właśnie polega wyższość naszej cywilizacji ’Islāmu nad sarmacką cywilizacją śmierci. U nas współżyją koegzystują ze sobą i Muslimūn, jak też i Żydzi – opiekunowie świętego ʾŪruszalīm – i Chrześcijanie – bez których prorok Muḥammad (niech będzie z nim pokój i błogosławieństwo) do końca życia by trwał w szirku – i Mazdaiści – którzy jako pierwsi w historii otworzyli oczy na prawdę o istnieniu jedynego Boga.

Niech więc Fāṭima będzie wzorem, a Sarmacja przestrogą dla całego v-świata!
[-] 2 użytkowników podziękowało za ten post:
  • Ametyst Faradobus, Andrzej Płatonowicz Ordyński

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości