Moderowane przez: Marszałek Sił Zbrojnych RB
Poddziały w "Struktury Paktu Gellońskiego"
  Dział Wątków Postów Ostatni post
Rada Paktu ObronnegoRada składa się z głów państw stron przystępujących do Paktu Gellońskiego oraz po jednym przedstawicielu każdego z państw. Rada określa wspólne stanowisko państw ws. polityki wojskowej, zaś jej Przewodniczącym jest przez 2 miesiące na zmianę jeden z przedstawicieli państw. Siedziba znajduje się w Królewskim Mieście Nikolaopol (Księstwo Sarmacji) lub Porcie Arthurberg (Republika Bialeńska) - w zależności od tego, który z przedstawicieli pełni obecnie rolę Przewodniczącego Rady.
Moderowane przez: [ Marszałek Sił Zbrojnych RB ]
0 0 Nigdy
Sojuszniczy Dywizjon Marynarki WojennejSojuszniczy Dywizjon Marynarki Wojennej koordynuje procesy i procedury oraz wymianę doświadczeń i kadr pomiędzy siłami zbrojnymi państw przystępujących do Paktu Gellońskiego, zaś jego Dowódcą jest przez 2 miesiące na zmianę jeden z przedstawicieli państw. Siedziba Dywizjonu znajduje się w Porcie Arthurberg (Republika Bialeńska).
Moderowane przez: [ Marszałek Sił Zbrojnych RB ]
0 0 Nigdy
Kwatera Główna Paktu ObronnegoKwatera Główna Paktu Obronnego koordynuje koordynuje działania pomiędzy siłami zbrojnymi państw przystępujących do Paktu Gellońskiego, zaś jego Szefem jest przez 2 miesiące na zmianę jeden z przedstawicieli państw. Siedziba Kwatery znajduje się w Królewskim Mieście Nikolaopol (Księstwo Sarmacji).
Moderowane przez: [ Marszałek Sił Zbrojnych RB ]
0 0 Nigdy

Struktury Paktu Gellońskiego
Temat / Autor Odpowiedzi Wyświetleń Ostatni post [rosn.]
   
Hetman_KSZ
Wizyta z Sarmacji
Gotfryd » 06.04.2018, 22:42:05
17 629 15.07.2018, 09:37:41
Ostatni post: RCA

Szukaj w tym dziale: