Krzykopudełko

« archiwum

Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie zaangażowanie społeczne, jak moje gdzie postawiłem moją rodzinę, moje życie prywatne, biznes, wszystko inne i dla was tylko znaczyło to [...] 70 czy 80 tysięcy głosów, to was powinno się [...], tak się powinno was [...], jak tylko was może [...] Kukloland..
No siema.
dobry
Apeluję o utworzenie samorządu Anatolii Brodryjskiej. Zachowajmy chociaż resztkę wielokulturowej Bialenii. Ametyście Faradobusie, nie bądźże Bierutem!
A kto bumów nie lubi?
xD
Proszę mnie wysadzić na BUMie.
BUM Szeroki uśmiech
BUNM? Za długo Szeroki uśmiech
Ja to bym nazwał Bialeńskim Uniwersytetem Nauk Mikronacyjnych. Szeroki uśmiech
W ogóle ten skrót, negatywnie się kojarzy. xD
Na logo UB
Hm?
Ale mam pomysł
@Taddaeus della Chiesa Zapomniałem o tym. xD
To jest najwższe stadium monarchosocjalizmu
Bo Lud Szlachecki rządzi się już sam
Forum ZSKHiW nie działa.
Ktoś wie dlaczego forum ZSKHiW nie działa?
@Hewret Faradobus Jak tam logo UB? Język
jestem za a nawet przeciw.
No to zamieńmy je na państwo zaimków.
właśćiwiej socjalistyczna,oligarchiczna ,federalna,demokratyczna monarchia- w skrócie państwo przymiotników.
Właściwie to monarchia socjalistyczna faktycznie oligarchiczna. Język
Kiedyś chciałem tam zamieszkać ale forum jest zablokowane ,a ZSKHiW to jest monarchia elekcyjna (wiem bo biernie przeglądałem tamtejsze forum póki jeszcze nie było zablokowane)
Nie będzie zgody, bo potencjalnie każdy noszący nazwisko "Faradobus" jest w linii sukcesyjnej ZSKHiW. xD
Panie Prezydencie i głowo rodu,skoro już jesteś to wyrażasz zgodę na używanie nazwiska faradobus przeze mnie ?
No cóż, to duża dynastia z mnóstwem patologij
Tak, art. 5 ustawy o strukturach informatycznych.
Uomatko bosko
Ustawa o KRI bodajże
To ktoś nam opatentował nazwisko?
Ametyst jest głową rodu i pełni obecnie funkcję prezydenta.
Jako osoba
W sensie
Akurat tak się składa, że to prezydent jest głową rodu.
zauważyłem że do rodu faradobusów należy prezydent, to jego mam się spytać ?
Złotko Serduszko
Jaki fajny kolorek mam. xd
W takim razie przypominam, że wg obowiązujących przepisów nie możesz używać nazwiska Faradobus bez zgody rodu Faradobusów. Prawdopodobnie będziesz musiał je zmienić.
nawet nie wiem kto to ten zanik,musieliście mnie z nim pomylić.pozatym uspokajam was nie jestem trolem,poczytajcie moje posty na forum
Ten styl czuć na odległość. Jak zgniłe jajo.
Nihil novi.
IP naturalnie nie zgadza się z niczym.
Też mnie to zastanawia.
Zanik powrócił
Witam zacnego gościa. Uśmiech
Dzień dobry,jestem tu nowy.
Coż... To tyle w kwestii wyborów.
Dam większą jak odrzucisz wniosek.

[-]
Dział Wątków Postów Ostatni post
Plac ZielonyMiejsce życia społecznego Bialeńczyków, tutaj toczą dyskusje, ogłaszają swoje pomysły albo spotykają się dla rozrywki.
Poddziały: Powitania, Pośredniak, Kampanie wyborcze, Opiniotwórczość
1,019 21,132 Anatolia Brodryjska
Hewret Faradobus
9 godzin(y) temu
Kawiarnia Artystyczna "Kulturalna"Tutaj toczy się kulturalne życie Republiki. (1 przeglądający)
Poddziały: Poradniki, Bialeńska Lista Przebojów, Wolnogradzki Dom Kultury, Sala Historyczna
223 3,073 Oceń utwór powyżej.
Iwan Pietrow
Wczoraj, 16:13:34
Trybuna Honorowa Stadionu NarodowegoNa tej Trybunie spotykają się ludzie sportu. (1 przeglądający)
Poddziały: Puchar Regionów, Bialeński Związek Sportowy
95 1,779 Zmiana Statutu
Ahmed Husain
Wczoraj, 15:18:39
Wieża medialna w WolnogradzieDział poświęcony dziennikarstwu w Bialenii, w tym miejscu bialeńscy pisarze publikują swoje felietony.
Poddziały: Platforma prasowa, Gazeta wBialenii, The Politique, Gazeta "Nasze Imperium", Bialeński Przegląd Wojskowy, Tygodnik Luindorski, Ciemnica, Bialpublika
84 609 Bialpublika - zapowiedź
andrzej faradobus
25.06.2017, 00:14:26
Uniwersytet BialeńskiGmach państwowej uczelni wyższej Republiki Bialeńskiej.
Moderowane przez: [ Taddaeus della Chiesa ]
Poddziały: Rektorat, Plac Uniwersytecki, Wydział Prawa i Humanistyczno-Społeczny, Wydział Kierunków Ścisłych, Zamknięta Biblioteka
13 159 KONKURS: patron dla Placu...
Taddaeus della Chiesa
Wczoraj, 15:27:24

[-]
Rzesza BialeńskaKolosalny Związek Obszarników i Wolnych Miast ze Starobialenii, Pomorza, Dżamahiriji Bengazijskiej, Jahołdajewszczyzny oraz Anatolii, za wyjątkiem Anatolii Brodryjskiej
Poddziały: Sejm Rzeszy Bialeńskiej, Lew Wolnogradu, Majątki lenne, Wolne miasta
283 2,202 Wybory Lwa Wolnogradu
Ametyst Faradobus
Wczoraj, 16:48:52
Wyspy PrzyjaźniObszar będący pod bezpośrednią kontrolą Sekretariatu Związku Bialenii i Brodrii.
Poddziały: Sala Obrad Sekretariatu Generalnego ZBiB, Rezydencja Sekretarza Generalnego ZBiB, Salon Dyplomatów
6 183 Kwestia Wysp Przyjaźni
Maciej Kamiński
20.06.2017, 00:18:52

[-]
PrzedsiębiorstwaW tym miejscu znajdziesz zarejestrowane przedsiębiorstwa działające na obszarze Republiki Bialeńskiej.
Poddziały: Przedsiębiorstwa energetyczne, paliwowe i wydobywcze, Przedsiębiorstwa komunikacyjne i transportowe, Przedsiębiorstwa zarządzające infrastrukturą, Przedsiębiorstwa produkcyjne, Pozostałe przedsiębiorstwa
146 734 Biuro Stal-Hydro-Fłotu
Ametyst Faradobus
17.06.2017, 23:46:11
Organizacje polityczneSiedziby partii i innych organizacji politycznych działającym na terenie Republiki.
Poddziały: Bialeńska Partia Demokratyczna
23 221 Socjalistyczna Prawica Am...
andrzej faradobus
25.06.2017, 10:28:07
Związki wyznanioweTu znajdują się działy związków wyznaniowych działających na terenie Republiki Bialeńskiej,
Poddziały: Wolny Bialeński Związek Wyznaniowy Chrześcijan, Zielony Kościół, Kościół Rotryjski, Bialeński Proletariat Wschodni
76 585 Otwarta Księga Świętych
Ametyst Faradobus
08.06.2017, 00:33:06
Instytucje pozarządowePrywatne instytucje założone przez mieszkańców Bialenii.
Poddziały: Bialeńska Izba Wymiany, Stowarzyszenie "Demokracja Bezpośrednia", Klub Konserwatywny im. Josepha de Maistre'a, Bialeński Związek Wolnomularstwa, Bialeński Program Kosmiczny, Zarząd Lotnictwa Cywilnego, Bialeńskie Towarzystwo Kolonialne, Instytut Zbierania Starych Dokumentów, Instytut Wprowadzenia Akroponyzmu
314 2,421 Założenia ideowe Demokrac...
Taddaeus della Chiesa
11.06.2017, 14:06:00

[-]
Biuletyn UstawLeges salutem civitatis saluti singulorum anteponunt
Moderowane przez: [ Marszałek Zgromadzenia Ludowego, Prezydent Republiki Bialeńskiej ]
Poddziały: Konstytucja, Traktaty międzynarodowe, Ustawy, Teksty zmieniające - ustawy, Kodeksy, Dekrety, Wyroki Sądu Ludowego, Uchwały Parlamentu, Rozporządzenia Prezydenta, Rozporządzenia Ministrów, Rozporządzenia przewodniczących izb, Rozporządzenia WKNF, Postanowienia administracyjne, Archiwum Biuletynu Ustaw
915 1,097 Rozporządzenie WKNF ws. w...
Hewret Faradobus
26.06.2017, 20:06:57
Przedstawicielstwa i ambasadyTu mieszczą się ambasady państw sojuszniczych i zaprzyjaźnionych.
11 89 Ambasada Republiki Suderl...
Hewret Faradobus
24.05.2017, 21:55:41

[-]
Parlament Republiki BialeńskiejTutaj odbywają się obrady bialeńskiego parlamentu.
Moderowane przez: [ Marszałek Zgromadzenia Ludowego ]
Poddziały: Gabinet Marszałkowski, Parlamentarna Sala Posiedzeń, Dom Poselski, Parlamentarny Komisariat, Kadencje archiwalne
532 8,557 Przysięgi, rezygnacje, wy...
Maciej Kamiński
10 godzin(y) temu
Pałac PrezydenckiTutaj urzęduje prezydent Republiki Bialeńskiej.
Moderowane przez: [ Prezydent Republiki Bialeńskiej ]
Poddziały: Ogłoszenia, Kancelaria Prezydenta, Gabinet Rzecznika, Archiwum Pałacu Prezydenckiego
474 2,740 Wniosek o rejestrację par...
Karol Medycejski
23.06.2017, 11:02:45
Resorty rządoweSiedziby urzędów administracji publicznej.
Moderowane przez: [ Gabinet Prezydenta Republiki Bialeńskiej ]
Poddziały: Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, Sala Plenarna, Archiwum Ministerstw
247 2,233 Akcja Dyplomacja
Ametyst Faradobus
26.06.2017, 17:24:12
Sąd Ludowy Republiki BialeńskiejW tym miejscu sprawiedliwe wyroki wydaje Sąd Republiki Bialeńskiej.
Moderowane przez: [ Sędzia Ludowy ]
Poddziały: Kancelaria Sądu Ludowego, Trybunał, Wokanda spraw cywilnych, Wokanda spraw karnych, Zamknięta sala, Archiwum Sądu Ludowego
157 1,171 Akt pozwu przeciwko Aleks...
Alberto Carlos de Médici y Zep
11.06.2017, 12:51:04

[-]
Siły Zbrojne Republiki BialeńskiejSiły wydzielone przez państwo służące ochronie jego granic.
Moderowane przez: [ Marszałek Sił Zbrojnych RB ]
Poddziały: Dowództwo, Wojska Lądowe, Siły Powietrzne, Marynarka Wojenna, Archiwum wojskowe
383 1,628 Operacja "Teleport"
Ahmed Husain
16.06.2017, 12:13:51
Policja KrajowaKomenda Policji Krajowej, w tym miejscu policjanci prowadzą dochodzenia ws. przestępstw popełnionych na obszarze Republiki Bialeńskiej.
Moderowane przez: [ Policja Krajowa ]
Poddziały: Rozkazy Prezesa Policji Krajowej, Postępowania, Areszt, Archiwum PK
8 39 Wniosek
Wergiliusz Postawny
02.05.2017, 12:06:54
Wysoka Komisja Nadzoru FinansowegoSiedziba Wysokiej Komisji Nadzoru Finansowego.
Moderowane przez: [ Wysoka Komisja Nadzoru Finansowego ]
Poddziały: Kancelaria WKNF, Trójkątny Pokój, Archiwum WKNF
4 98 Dyskusja nad podwalinami ...
Hewret Faradobus
Wczoraj, 14:18:25
Krajowa Rada InformatycznaRada zajmująca się infrastrukturą informatyczną w Republice Bialeńskiej.
Moderowane przez: [ Krajowa Rada Informatyczna ]
9 2,091 WNIOSKI / PROŚBY / BŁĘDY ...
Ahmed Husain
26.06.2017, 19:41:37

[-]
Szpital Psychiatryczny im. Ofiar RealiozyMiejsce na wszystkie mniej lub bardziej ciekawe dyskusje polityczne nt. tak zwanego "REALA" (o Tesco też można rozmawiać).
95 2,259 Putin- wprowadź wojsko?
Maciej Kamiński
18.06.2017, 15:45:17
Archiwum
Poddziały: Najjaśniejsze Carstwo Brodryjskie, Królestwo Hasselandu, Wydarzenia - archiwum, Historyczne regiony, Archiwalne przedsiębiorstwa, Archiwum instytucji i partii, Metro w Bałdaraszu
1,925 13,417 Miedzymikronacyjne Igrzys...
Jihymed
22.06.2017, 09:04:44
KoszMiejsce na rzeczy niepotrzebne.
518 1,624 Powstanie Antyaleksandryj...
Maciej Kamiński
04.06.2017, 16:18:52