Krzykopudełko

« archiwum

Oj, jak szybko przeskakujesz do głupich konkluzji. Wysłałem życzenia marcowe tylko tym Bialeńczykom, do których miałem numer.
Nue rozumiem
Haniebne było oddanie święta, potwierdzanie brodryjskich kłamstw
Tak proszę państwa - hańba!
Przez bialeńskie władze.
Ja też nie dostałem, zostałem zdradzony o świcie
To czemu klamiesz?
Bo nie mam Twojego nume... A, zresztą.
Nic nie otrzymałam
Ja wysyłałem wczoraj życzenia telefoniczne.
i to takiego dobrego, nie igristoja
Ja wypiłem godzinę temu butelkę szampana
Dlaczego?
To skandal ze w dniu dzisiejszym nic nie zaplanowano
W sobotę, Akrypa ogłosił Uśmiech
Kiedy obchody?
Serduszko
BTW, wesołego 21 marca
Traktat przyjęty! Uśmiech
U mnie też
A u mnie wręcz przeciwnie, pogoda nie sprzyjała siedzeniu przed komputerem
Pogoda nie nastraja optymistycznie
Co tak dzisiaj sennie?
To co z tym głosowaniem? bo nikt się nie dopisał na listę
Całkowicie zakończyć* zatem.
Nie ma czegoś takiego jak całkowicie się odciąć. Oczko
I tak widziało je mnóstwo osób - przypominam akcję z Karolem Medycejskim. Oczko Zresztą w przeważającej części są to posty dot. m.in. programu. Ale skoro zakończyć działalność, to całkowicie się odciąć.
Czyżbyś bał się oceny na przyszłość, że chcesz te posty chować przed potomnymi?
Dziękuję :3
No to przywróciłem. Najwyżej jakby ktoś z KRI przy archiwizowaniu mógł ukryć je przed wszystkimi. @Maciej Kamiński @Hewret Faradobus Uśmiech
Jak uważasz. Nic się nie stało, ale to nam statystyki do miesięcznego rankingu aktywności popsuje.
Mogę je już tak zostawić, czy przywrócić?
Jasne, przepraszam. Chciałem pochować posty w siedzibie WiNu przed archiwizacją, bo prawo nie pozwala usuwać całkowicie.
I w ten sposób mamy dzisiaj 87 postów na minusie
Tadeuszu, mógłbym na przyszłość prosił, żebyś nie ukrywał żadnych postów, ani wątków? Robi to bałagan w statystykach aktywności
O, ARL 44 bardzo dobrze mi się grało.
W ciągu tygodnia będę miał może Panterę.
@Hewret Faradobus Ja gram czołgami poziomu V i VI. z VI mam Cromwella oraz ARL44. wczoraj zakupiłem rosyjski T-34-85
Ale to już nie byłyby mikronacje
Trzeba skierować się ku integracji działaczy, a nie na wytwarzaniu treści.
To znak, że mikronacje muszą zmienić formę.
Skasować. xD
Też to zauważyłem. Ech...
Od kiedy powstał Discord można zanotować spadek aktywności w mikronacjach.
O nie, Zanik na Discordzie. Znowu pełno ludu. xD
Bo RON to niegościnne państwo.
To kiedy będę... znaczy się wybierzemy Lwa?
Będę dalej próblwała
Naprawdę dziwne, pierwszy raz tak jest, że jest z tym problem. Natomiast mam taki sam problem z rejestracją w RON.
@Ahmed Husain No ja właśnie z @Iwan Pietrow gramy VI tierami. Jak chcesz dołączyć, to wpadaj na Discorda. Dodamy do plutonu.

[-]
Dział Wątków Postów Ostatni post
Plac ZielonyMiejsce życia społecznego Bialeńczyków, tutaj toczą dyskusje, ogłaszają swoje pomysły albo spotykają się dla rozrywki.
Poddziały: Powitania, Pośredniak, Kampanie wyborcze, Opiniotwórczość
957 19,817 "Opinia publiczna" o prac...
Maciej Kamiński
Wczoraj, 16:52:54
Kawiarnia Artystyczna "Kulturalna"Tutaj toczy się kulturalne życie Republiki.
Poddziały: Poradniki, Bialeńska Lista Przebojów, Wolnogradzki Dom Kultury, Sala Historyczna
215 2,948 26 Bialeńska Lista Przebo...
Ametyst Faradobus
19.03.2017, 20:24:06
Trybuna Honorowa Stadionu NarodowegoNa tej Trybunie spotykają się ludzie sportu.
Poddziały: Puchar Regionów, Bialeński Związek Sportowy
86 1,650 Nieaktywny Selekcjoner Re...
AndrzejSwarzewski
17.03.2017, 10:48:54
Wieża medialna w WolnogradzieDział poświęcony dziennikarstwu w Bialenii, w tym miejscu bialeńscy pisarze publikują swoje felietony.
Poddziały: Platforma prasowa, Gazeta wBialenii, The Politique, Gazeta "Nasze Imperium", Bialeński Przegląd Wojskowy, Tygodnik Luindorski, Ciemnica
78 550 Wiadomości Mikronacyjne
Ametyst Faradobus
Wczoraj, 22:16:22
Uniwersytet BialeńskiUniwersytet to miejsce życia naukowego w Republice. Tutaj można zdobyć wykształcenie oraz rozpocząć własną karierę naukową.
Moderowane przez: [ AndrzejSwarzewski ]
Poddziały: Rektorat, Wydział Wojskowy, Wydział Prawa, Wydział Nauk Społecznych i Politycznych, Wydział Ekonomii, Wydział Historii Bialenii, Archiwum UB
115 589 Zjawiska prawne w Bialeni...
Ametyst Faradobus
Wczoraj, 22:18:03

[-]
PrzedsiębiorstwaW tym miejscu znajdziesz zarejestrowane przedsiębiorstwa działające na obszarze Republiki Bialeńskiej.
Poddziały: Przedsiębiorstwa energetyczne, paliwowe i wydobywcze, Przedsiębiorstwa komunikacyjne i transportowe, Przedsiębiorstwa zarządzające infrastrukturą, Przedsiębiorstwa produkcyjne, Pozostałe przedsiębiorstwa
144 719 Biuro Stal-Hydro-Fłotu
Ametyst Faradobus
21.03.2017, 21:36:30
Organizacje polityczneSiedziby partii i innych organizacji politycznych działającym na terenie Republiki.
Poddziały: Bialeńska Partia Demokratyczna, Wolność i Niepodległość
25 235 Uchwała Zarządu Partii ws...
Tadeusz Krasnodębski
19.03.2017, 18:41:51
Związki wyznanioweTu znajdują się działy związków wyznaniowych działających na terenie Republiki Bialeńskiej,
Poddziały: Wolny Bialeński Związek Wyznaniowy Chrześcijan, Zielony Kościół, Kościół Rotryjski, Druidyzm Reformowany
65 520 Order Bohaterów Zielonego...
Aleksandra Dostojewska
18.03.2017, 19:19:41
Instytucje pozarządowePrywatne instytucje założone przez mieszkańców Bialenii.
Poddziały: Klub Konserwatywny im. Josepha de Maistre'a, Bialeński Związek Wolnomularstwa, Bialeński Program Kosmiczny, Zarząd Lotnictwa Cywilnego, Bialeńskie Towarzystwo Kolonialne, Instytut Zbierania Starych Dokumentów, Instytut Wprowadzenia Akroponyzmu
104 877 Dziesięć tez o dzisiejszy...
Akrypa Rabotowicz von Primisz
08.03.2017, 21:08:22

[-]
Najjaśniejsze Carstwo BrodryjskieForum Najjaśniejszego Carstwa Brodryjskiego, państwa stowarzyszonego z Republiką Bialeńską.
Moderowane przez: [ Władze Brodrii ]
Poddziały: Plac Aleksandryjski Wielki, Obwody i kraje, Carski Pałac, Zgromadzenie Federalne, Sąd Carski, Gospodarka Brodrii, Armia Swarzewska, Brodryjskie Instytucje Państwowe, Archiwum Brodryjskie
803 5,701 Dzielnica Aleskandryjska
Aleksandra Dostojewska
Wczoraj, 23:06:27
Rzesza BialeńskaKolosalny Związek Obszarników i Wolnych Miast ze Starobialenii, Pomorza, Dżamahiriji Bengazijskiej, Jahołdajewszczyzny oraz Anatolii, za wyjątkiem Anatolii Brodryjskiej
Poddziały: Sejm Rzeszy Bialeńskiej, Lew Wolnogradu, Majątki lenne, Wolne miasta
271 2,088 Wybory Lwa Wolnogradu
22.03.2017, 11:56:28
Wyspy PrzyjaźniObszar będący pod bezpośrednią kontrolą Sekretariatu Związku Bialenii i Brodrii.
Poddziały: Sala Obrad Sekretariatu Generalnego ZBiB, Rezydencja Sekretarza Generalnego ZBiB, Salon Dyplomatów
5 40 ZBiB: Koniec przed począt...
AndrzejSwarzewski
29.01.2017, 20:52:00

[-]
Biuletyn UstawLeges salutem civitatis saluti singulorum anteponunt
Moderowane przez: [ Marszałek Zgromadzenia Ludowego, Prezydent Republiki Bialeńskiej ]
Poddziały: Konstytucja, Traktaty międzynarodowe, Ustawy gospodarcze, Ustawy regulacyjne, Teksty zmieniające - ustawy, Kodeksy, Dekrety, Wyroki Sądu Ludowego, Uchwały Parlamentu, Rozporządzenia Prezydenta, Rozporządzenia Ministrów, Rozporządzenia przewodniczących izb, Postanowienia administracyjne, Archiwum Biuletynu Ustaw
833 993 Ordynacja Wyborcza
Maciej Kamiński
19.03.2017, 14:02:22
Parlament Republiki BialeńskiejTutaj odbywają się obrady bialeńskiego parlamentu.
Moderowane przez: [ Marszałek Zgromadzenia Ludowego ]
Poddziały: Gabinet Marszałkowski, Parlamentarna Sala Posiedzeń, Dom Poselski, Kadencje archiwalne
495 7,907 PU o Hymnie Narodowym
Tadeusz Krasnodębski
3 godzin(y) temu
Pałac PrezydenckiTutaj urzęduje prezydent Republiki Bialeńskiej.
Moderowane przez: [ Prezydent Republiki Bialeńskiej ]
Poddziały: Ogłoszenia, Kancelaria Prezydenta, Gabinet Wiceprezydenta, Archiwum Pałacu Prezydenckiego
443 2,500 Wniosek o dokonanie czynn...
AndrzejSwarzewski
20.03.2017, 15:49:07
Resorty rządoweSiedziby urzędów administracji publicznej.
Moderowane przez: [ Gabinet Prezydenta Republiki Bialeńskiej ]
Poddziały: Resort ds. Stosunków Międzynarodowych, Resort ds. Wewnętrznych, Resort ds. Oświecenia i Aktywności, Resort ds. Gospodarki i Finansów, Resort ds. Promocji, Sala Plenarna, Archiwum Ministerstw
256 2,282 Otwarte Posiedzenie Rządu
Aleksandra Dostojewska
16.03.2017, 22:09:48
Sąd Ludowy Republiki BialeńskiejW tym miejscu sprawiedliwe wyroki wydaje Sąd Republiki Bialeńskiej.
Moderowane przez: [ Sędzia Ludowy ]
Poddziały: Kancelaria Sądu Ludowego, Trybunał, Wokanda spraw cywilnych, Wokanda spraw karnych, Zamknięta sala, Archiwum Sądu Ludowego
151 1,152 K/1/2017
Alberto Carlos de Médici y Zep
28.02.2017, 10:34:36

[-]
Siły Zbrojne Republiki BialeńskiejSiły wydzielone przez państwo służące ochronie jego granic.
Moderowane przez: [ Marszałek Sił Zbrojnych RB ]
Poddziały: Dowództwo, Wojska Lądowe, Siły Powietrzne, Marynarka Wojenna, Archiwum wojskowe
381 1,594 Wniosek o przywrócenie do...
AndrzejSwarzewski
06.03.2017, 14:35:52
Policja KrajowaKomenda Policji Krajowej, w tym miejscu policjanci prowadzą dochodzenia ws. przestępstw popełnionych na obszarze Republiki Bialeńskiej.
Moderowane przez: [ Policja Krajowa ]
Poddziały: Rozkazy Prezesa Policji Krajowej, Postępowania, Areszt, Archiwum PK
7 35 Rozkaz w sprawie zwolnien...
Maciej Kamiński
07.02.2017, 18:35:34
Krajowa Rada InformatycznaRada zajmująca się infrastrukturą informatyczną w Republice Bialeńskiej.
8 2,007 WNIOSKI / PROŚBY / BŁĘDY ...
Tymoteusz Wrigley
15.03.2017, 10:57:42

[-]
Szpital Psychiatryczny im. Ofiar RealiozyMiejsce na wszystkie mniej lub bardziej ciekawe dyskusje polityczne nt. tak zwanego "REALA" (o Tesco też można rozmawiać).
92 2,188 Stalin czy Trocki?
05.03.2017, 22:03:59
Archiwum
Poddziały: Bialeńska Izba Wymiany, Wydarzenia - archiwum, Historyczne regiony, Archiwalne przedsiębiorstwa, Archiwum instytucji i partii, Metro w Bałdaraszu
1,086 8,001 Rozwiązanie partii
Ahmed Husain
31.12.2016, 13:58:57
KoszMiejsce na rzeczy niepotrzebne.
513 1,507 [oddzielony] UC 43/2016 w...
Hewret Faradobus
17.11.2016, 13:54:00