ad-head-1
Krzykopudełko

« archiwum

A w Bialenii, w dzień targowy, takie słyszy się rozmowy.
Normalne miasto, a tylko idioci choćby w żartach się czepiają.
@Severino Castiglioni ja cie krynce, jak ja się ciesze ze nie tylko mnie wkurzają żarty o Sosnowcu Język
Sosnowiec?! Gdzie mnie moją ojczyznę wyzywają?!
Nie popadajmy w skrajności. Krzykopudełko to miejsce totalnie luźne. Nie przystoi w Parlamencie.
Słownictwo. Nie zapominajcie, że krzykopudełko jest ogólnodostępne.
Odpierdolcie się wreszcie ludzie od Sosnowca. Jak mnie to wkurwia, często się śmieją ci co z zadupia jakiegoś pochodzą. Debile.
Nieeee... Wangary. Takie zmutowane Węgary.
Brzmi trochę jak Sosnowiec.
Wągrowiec? Czy to jakaś choroba?
Wiecie co się dzieje w Wangarach?
Jakie wymagania?
A ten S E K S to nowa część S.T.A.L.K.E.R-a?
Ty, Karol.
Interesujące. Nie słyszałem nigdy.
Skąd przybywasz?
Wszystko w celu poczęcia nowej doskonalszej istoty
Seks to sensowne wykorzystanie erekcji uwinszowane spustem w cipke
A Pan to? xdd
Nie znam tego. Nie orientuję się w temacie.
Mieliście może ten słynny S E K S?
Glupie pytanie mam.
Myślę, że @Tadeusz Krasnodębski znalazł najlepsze rozwiązanie tej sytuacji. Nie było nawet sensu mu odpisywać.
Dziś złożę w Parlamencie projekt uchwały wypowiadającej konkordat z Państwem Kościelnym Rotria. Nie mamy z tej współpracy żadnych korzyści.
Wybory? Szeroki uśmiech
?
Damn, spóźniłam się z oczytaniem wiadomości xD
O kurdee
@Hewret von Thorn Jak już wejdziesz do Trójkątnego Pokoju, to będziemy mogli rozmawiać o tym. Oczko
@Leszek Roskohard Dziękuję. Owszem, miałem. Niemniej - nawet przegrać z takim konkurentem nie byłoby ujmą.
Lester gratuluje wygranej w wyborach uzupełniających do parlamentu(miałeś farta) Język
@Antoni Kacper Burbon-Conti Państwo zaczęło zarabiać. Czy będzie program 50+?
Nie kuście mnie.
Jak nikt się nie zgłosi to na Prezydenta też wystartuję. Mam nadzieję, że tym razem przegram Szeroki uśmiech
Niechcący.
Lester to widzę w politykę idzie.
Nazywam się Tadzik
Powiedz lepiej jak Cię znaleźć na tym discordzie.
W moim zawodzie inaczej się nie da Oczko
To świadczy o odpowiedzialności. Język
Chociaż oczywiście z racji pełnionej funkcji wezmę na barki konieczność codziennego logowania i przejrzenia chociaż sali parlamentarnej.
Z prostego względu: nikt mnie tu poza Ametystem nie zna, zjawiłem się z nikąd, powagi mi zdecydowanie brakuje, a i aktywność moja jest raczej wybiórcza.
Nie rozumiem, czemu jesteś dla siebie taki surowy
Tak nieofensywnie zupełnie,a raczej samokrytycznie. Wybór mojej osoby na stolic... Stołek poselski, a prawdopodobnie także stołek wicemarszałkowski obrazuje ogrom kryzysu demograficznego jaki dotknął Republikę.
Ja bym zagłosował, ale za późno się zalogowałem.
Ja zagłosowałem. Uśmiech
Aż nie mogłem uwierzyć we frekwencję podczas pisania obwieszczenia. To jakiś żart.
Wracam do aktywności.
Generalnie nie pisałbym tutaj tego, ale po zobaczeniu prywatnej wiadomości głupio mi było nie poinformować o tym. Tym bardziej, že moja aktywność tutaj ostatnimi czasy ležy totalnie.

[-]
Dział Wątków Postów Ostatni post
Plac ZielonyMiejsce życia społecznego Bialeńczyków, tutaj toczą dyskusje, ogłaszają swoje pomysły albo spotykają się dla rozrywki.
Poddziały: Powitania, Uroczystości, Kampanie i polityka, Opiniotwórczość
1 264 25 291 Wieści z zagranicy
Zygmunt Roszagy
Wczoraj, 19:13:08
Kawiarnia Artystyczna "Kulturalna"Tutaj toczy się kulturalne życie Republiki.
Poddziały: Bialeńska Lista Przebojów, Wolnogradzki Dom Kultury, Sala Historyczna
235 3 430 Oceń utwór powyżej.
Michael Wolferine
24.04.2018, 18:07:11
MonastyrTu znajdują się działy związków wyznaniowych działających na terenie Republiki Bialeńskiej,
Poddziały: Zielony Kościół, Wolny Bialeński Związek Wyznaniowy Chrześcijan, Kościół Rotryjski, Bialeński Proletariat Wschodni, Kościół Ekumeniczny
96 721 Ogłoszenia biskupie
Severino Castiglioni
22.04.2018, 20:33:15
Trybuna Honorowa Stadionu NarodowegoNa tej Trybunie spotykają się ludzie sportu.
Poddziały: Bialeński Związek Sportowy
134 2 531 Wybory Prezesa BZS
Maciej Kamiński
04.03.2018, 13:04:38
Wieża medialna w WolnogradzieDział poświęcony dziennikarstwu w Bialenii, w tym miejscu bialeńscy pisarze publikują swoje felietony.
Poddziały: Platforma prasowa, Gazeta wBialenii, Gazeta "Nasze Imperium", The Politique, Bialeński Przegląd Wojskowy, Tygodnik Luindorski, Ciemnica
103 891 Co piszą o Bialenii za gr...
Karol Medycejski
12.03.2018, 21:40:19
Instytut Nowej Ekonomii MikronacyjnejBialeńskie i międzynarodowe debaty gospodarczo-ekonomiczne.
Poddziały: Oferty pracy
38 934 Wolne miejsca pracy [zgło...
Michael Wolferine
20.04.2018, 16:04:42
Przedstawicielstwa i ambasadyTu mieszczą się ambasady państw sojuszniczych i zaprzyjaźnionych.
Moderowane przez: [ Ambasadorowie ]
14 162 Ambasada Republiki Muraty...
Kaspar Waksman
24.04.2018, 15:49:54

[-]
Rzesza BialeńskaKolosalny Związek Obszarników i Wolnych Miast ze Starobialenii, Pomorza, Dżamahiriji Bengazijskiej, Jahołdajewszczyzny oraz Anatolii, za wyjątkiem Anatolii Brodryjskiej
Poddziały: Sejm Rzeszy Bialeńskiej, Lew Wolnogradu, Majątki lenne, Wolne miasta
363 3 302 Wybory Lwa Wolnogradu
Antoni Kacper Burbon-Conti
Wczoraj, 22:18:38
Wyspy PrzyjaźniJednostka samorządu terytorialnego Republiki Bialeńskiej przeznaczona na organizację wydarzeń kulturalno-sportowych, obchodów uroczystości państwowych oraz przyjmowanie delegacji zagranicznych.
Poddziały: Dzielnica mieszkalna, Dzielnica państwowa
14 225 Geografia Wysp Przyjaźni
LesterNowowicki
22.04.2018, 15:38:07

[-]
Biuletyn UstawŹródło poznania prawa aktualnie obowiązujących norm prawnych w Republice Bialeńskiej.
Moderowane przez: [ Marszałek Parlamentu, Prezydent Republiki Bialeńskiej ]
Poddziały: Ustawa zasadnicza i ustawy specjalne, Traktaty międzynarodowe, Ustawy, Teksty zmieniające - ustawy, Rozporządzenia Prezydenta, Rozporządzenia Ministrów, Rozporządzenia Marszałka Parlamentu, Uchwały Parlamentu, Rozporządzenia WKNF, Uchwały WKNF, Uchwały Sejmu Rzeszy Bialeńskiej, Orzeczenia sądowe, Postanowienia administracyjne, Zarządzenia i rozkazy Prezesa Policji Krajowej, Archiwum Biuletynu Ustaw
1 218 1 437 Postanowienie Marszałka P...
Tadeusz Krasnodębski
23.04.2018, 16:32:28
Pałac PrezydenckiTutaj mieszka i urzęduje Prezydent Republiki Bialeńskiej.
Moderowane przez: [ Prezydent Republiki Bialeńskiej ]
Poddziały: Gabinet Prezydenta, Gabinet Wiceprezydenta, Sala Kryształowa, Archiwum Pałacu Prezydenckiego
532 3 326 Komunikaty Kancelarii Pre...
22.04.2018, 16:56:55
Resorty rządoweSiedziby urzędów administracji publicznej.
Moderowane przez: [ Gabinet Prezydenta Republiki Bialeńskiej ]
Poddziały: Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wydział Spraw Zagranicznych, Ministerstwo Oświecenia, Archiwum Ministerstw
296 2 469 Wniosek o zarejestrowanie...
Sheldon Anszlus Lovelace
28.03.2018, 11:11:04
Parlament Republiki BialeńskiejTutaj odbywają się obrady bialeńskiego parlamentu.
Moderowane przez: [ Marszałek Parlamentu ]
Poddziały: Gabinet Marszałkowski, Parlamentarna Sala Posiedzeń, Parlamentarny Komisariat, Kadencje archiwalne
626 10 436 PUch o wypowiedzeniu Konk...
Severino Castiglioni
4 godzin(y) temu
Sądownictwo Republiki BialeńskiejW tym miejscu sprawiedliwe wyroki wydają sędziowie i Trybunał Sprawiedliwości.
Moderowane przez: [ Sędzia ]
Poddziały: Kancelaria Sądu Ludowego, Wokanda spraw cywilnych, Wokanda spraw karnych, Wokanda spraw administracyjnych, Trybunał Sprawiedliwości, Zamknięta sala, Archiwum Sądu Ludowego
198 1 304 Wniosek o stwierdzenie zg...
Tadeusz Krasnodębski
1 godzinę temu

[-]
Uniwersytet BialeńskiGmach państwowej uczelni wyższej Republiki Bialeńskiej.
Moderowane przez: [ Tadeusz Krasnodębski ]
Poddziały: Rektorat, Biała Sala, Plac Uniwersytecki im. Jana Dzbana, Wydział Prawa i Humanistyczno-Społeczny, Wydział Nauk Ścisłych, Instytut Wsparcia Nowicjuszy, Zamknięta Biblioteka, Archiwum Uniwersytetu
214 1 287 Wybory Rektora - kwiecień...
Severino Castiglioni
56 minut(y) temu
Siły Zbrojne Republiki BialeńskiejSiły wydzielone przez państwo służące ochronie jego granic.
Moderowane przez: [ Marszałek Sił Zbrojnych RB ]
Poddziały: Dziennik Rozkazów, Dowództwo, Wojska Lądowe, Siły Powietrzne, Marynarka Wojenna, Struktury Paktu Gellońskiego, Archiwum wojskowe
431 1 890 Hetman_KSZ
Gotfryd
24.04.2018, 19:51:56
Policja KrajowaKomenda Policji Krajowej, w tym miejscu policjanci prowadzą dochodzenia ws. przestępstw popełnionych na obszarze Republiki Bialeńskiej.
Moderowane przez: [ Policja Krajowa ]
Poddziały: Postępowania, Areszt, Archiwum PK
18 111 P2/2018
Tadeusz Krasnodębski
27.02.2018, 23:17:38
Wysoka Komisja Nadzoru FinansowegoSiedziba Wysokiej Komisji Nadzoru Finansowego.
Moderowane przez: [ Wysoka Komisja Nadzoru Finansowego ]
Poddziały: Kancelaria WKNF, Trójkątny Pokój, Archiwum WKNF, Bialeńska Izba Wymiany
215 1 983 Wzór umowy o pracę
04.04.2018, 23:11:37
Krajowa Rada InformatycznaRada zajmująca się infrastrukturą informatyczną w Republice Bialeńskiej.
Moderowane przez: [ Krajowa Rada Informatyczna ]
12 2 996 WNIOSKI / PROŚBY / BŁĘDY ...
24.04.2018, 19:19:57

[-]
PrzedsiębiorstwaW tym miejscu znajdziesz zarejestrowane przedsiębiorstwa działające na obszarze Republiki Bialeńskiej.
Poddziały: Nordlines, Tomaszewska Spółdzielcza Spółka Żywnościowa, Bialeński Zarząd Dróg Krajowych i Autostrad, Hasselandzki Bank Krajowy, Gazeta "wBialenii", Bialeńskie Biuro Rachunkowe, Laboratorium Diagnostyki Medycznej, Bialeńska Organizacja Paramilitarna "Nida", Bialeńskie Wydawnictwo "Zielona Książka", OUPK Faradobusów - Bialenia, Pub pod Niemrawym Ułarem
36 137 Księgowość
Ametyst Faradobus
20.02.2018, 15:24:21
Spółki państwowePaństwowe spółki będące pod ścisłą kontrolą przez WKNF.
Poddziały: Bialeńska Spółka Energetyczna, Bialeńska Spółka Transportowa, Bialeńska Agencja Kosmiczna, Bialeńskie Biuro Graficzne, Bialeńska Spółka Żywnościowa, Bialeńska Spółka Zbrojeniowa
157 783 Odległości pomiędzy miast...
Ametyst Faradobus
20.03.2018, 13:03:29
Instytucje pozarządowePrywatne instytucje założone przez mieszkańców Bialenii.
Poddziały: Instytut Zbierania Starych Dokumentów, Biblioteka Pamięci Mikronacyjnej, Instytut Wprowadzenia Akroponyzmu, Bialeński Związek Wolnomularstwa, Bialeńskie Towarzystwo Kolonialne, Klub Konserwatywny im. Josepha de Maistre'a, Bialeński Związek Wędkarski, Bialeński Ośrodek Badania Opinii Publicznej
152 1 154 Salus rei publicae
Karol Medycejski
09.04.2018, 20:27:09

[-]
Szpital Psychiatryczny im. Ofiar RealiozyMiejsce na wszystkie mniej lub bardziej ciekawe dyskusje polityczne nt. tak zwanego "REALA" (o Tesco też można rozmawiać).
109 2 383 Zbieracze szekli, łączmy ...
22.04.2018, 20:02:46
Archiwum
Poddziały: Państwa stowarzyszone, Historyczne regiony, Archiwum ZBiB, Archiwalne przedsiębiorstwa, Archiwum instytucji i partii, Metro w Bałdaraszu
1 822 12 368 Stwierdzenie utraty chara...
Tadeusz Krasnodębski
11.01.2018, 21:23:45
KoszMiejsce na rzeczy niepotrzebne.
556 1 655 Nasrakanie
Tadeusz Krasnodębski
17.03.2018, 16:21:50