• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nordawizja 2020 - propozycje
Tutaj proszę zamieszczać swoje propozycje konkursowe.
Są w Bialenii jacyś muzycy?

No helooooł, coś mówiłam do was, dlaczego nikt mi nie odpowiada?

Serio? Nikogo?

OK.
Może któryś z Bialeńczyków odważy się na pojedynek rapowy z tow. Roskohardem? Niech żałują nieobecni wczoraj na discordzie FN. :v

Ja coś potem zgłoszę, ale wystawiamy tylko jedną propozycję? Bo możemy wystawić zarówno kandydaturę DB i Rzeszy (pytałem organizatorów, potwierdzili).
Przypominam o preselekcjach. Ogólnonarodowych, bo Dżamahiriji odmówiła organizacji regionalnego konkursu.

Jest Alija, jest antyimperialista na grafice, jest słowiańsko, jest o muzułmanach, brzmi ładnie, jest w miarę nowe. Jedyna słuszna propozycja. 

Janku, kiedy podejmiemy decyzję? Nie zawiedźmy naszych przyjaciół z FN. Doceńmy to, że komuś się chce coś robić. Inaczej nie będziemy mogli oczekiwać, że ktoś będzie uczestniczył w naszych inicjatywach.
Spieszę z odpowiedzią. Regulaminowo, gremium konkursowe zarządzi dzisiaj głosowanie, a odbędzie się ono na Forum Obywatelskim. Drogą eliminacji zwycięstwo przypadnie tej piosence, która uzyska największą ilość głosów obywateli RB. W związku z powyższym, w dniu jutrzejszym ogłoszona zostanie decyzja, o tym kto pojedzie na Nordawizje, aby reprezentować nasz kraj.
Mili Państwo,
Naród przemówił jednomyślnie. W konkursie Nordawizja 2020 wystąpią artyści bialeńscy z utwórem "Oj Alija Alija but it's synthwave". Pragnę złożyć wszystkim wyróżnionym gratulacje oraz życzyć kolejnych sukcesów.
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • AndrzejSwarzewski
Przekazałem organizatorom.
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Janek Sapieha

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości