• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualny wykaz kawalerów orderów i odznaczeń
#1
[Obrazek: bialenia-ikona.png]
Wykaz kawalerów orderów i odznaczeń państwowych Republiki Bialeńskiej

Sporządzony w oparciu o przepisy Ustawy z dnia 5 marca 2020 roku o orderach i odznaczeniach państwowych
Zatwierdzony przez Prezydenta Republiki Bialeńskiej - odwołania należy składać w Kancelarii do Spraw Wewnętrznych

[Obrazek: 3_21_03_20_6_14_59.png][Obrazek: 3_11_10_20_6_26_52.png][Obrazek: 3_11_10_20_6_24_06.png][Obrazek: 3_11_10_20_6_24_45.png][Obrazek: 3_11_10_20_6_26_18.png][Obrazek: 3_11_10_20_6_25_50.png]

[Obrazek: thumb_3_12_10_20_6_19_09.png][Obrazek: thumb_3_12_10_20_6_18_10.png][Obrazek: 3_12_10_20_6_18_26.png][Obrazek: thumb_3_12_10_20_6_18_50.png][Obrazek: thumb_3_11_10_20_6_49_24.png][Obrazek: thumb_3_11_10_20_6_49_07.png][Obrazek: thumb_3_11_10_20_6_28_06.png][Obrazek: thumb_3_11_10_20_6_27_24.png][Obrazek: thumb_3_11_10_20_6_47_11.png][Obrazek: thumb_3_11_10_20_6_47_32.png][Obrazek: thumb_3_11_10_20_6_47_47.png][Obrazek: thumb_3_11_10_20_6_48_05.png][Obrazek: thumb_3_11_10_20_6_48_19.png][Obrazek: thumb_3_11_10_20_6_53_38.png][Obrazek: thumb_3_11_10_20_6_53_54.png]



Alija zawdżat Akrypa
Komendantka Rewolucji

[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_06.png] Order Budowniczych Republiki – Krzyż Oficerski
[Obrazek: 3_11_10_20_6_27_24.png] Bialeński Krzyż Zasługi – Srebrny
[Obrazek: 3_11_10_20_6_53_38.png] Medal Za Aktywność – Srebrny
[Obrazek: 3_03_11_20_7_03_14.png] Medal Siedmiolecia Republiki – Złoty
 
Akrypa Ali Shariati
Siostra Liderka Rewolucji

[Obrazek: 3_21_03_20_6_17_23.png]  Bohater Dżahamiriji Powstania Marcowego
[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_06.png] Order Budowniczych Republiki – Krzyż Wielki
[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_45.png] Order Niepodległości – Krzyż Brązowy

[Obrazek: 3_11_10_20_6_25_50.png] Order Patrona Republiki – Odznaka
[Obrazek: 3_11_10_20_6_26_18.png] Order Powstania Marcowego – Krzyż Wielki
[Obrazek: 3_11_10_20_6_27_24.png] [Obrazek: 3_11_10_20_6_27_24.png] Bialeński Krzyż Zasługi – Złoty, dwukrotne nadanie

[Obrazek: 3_11_10_20_6_53_54.png] Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów – Złoty
[Obrazek: 3_11_10_20_6_47_11.png] [Obrazek: 3_11_10_20_6_47_11.png] Medal Kamińskiego – Złoty (podwójne nadanie)

[Obrazek: 3_11_10_20_6_47_32.png] Medal Zasłużony dla Nauki i Kultury – Złoty
[Obrazek: 3_11_10_20_6_48_19.png] Medal Zasłużony dla Sportu – Srebrny
[Obrazek: 3_11_10_20_6_49_07.png] Medal Sił Zbrojnych – Brązowy
[Obrazek: 3_11_10_20_6_48_05.png] Medal Zasłużony dla Polityki Zagranicznej – Brązowy

[Obrazek: 3_11_10_20_6_53_38.png] Medal Za Aktywność – Brązowy
[Obrazek: 3_03_11_20_7_03_14.png] Medal Siedmiolecia Republiki – Złoty
 
Nikos Anastosigos

[Obrazek: 3_11_10_20_6_25_50.png] Order Patrona Republiki – Odznaka

 
Andrzej Fryderyk

[Obrazek: 3_11_10_20_6_47_47.png] Medal Literacki – Brązowy 

Kristian Arped

[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_06.png] Order Budowniczych Republiki – Krzyż Komandorski
[Obrazek: 3_11_10_20_6_26_18.png] Order Powstania Marcowego – Krzyż Srebrny
[Obrazek: 3_11_10_20_6_27_24.png] Bialeński Krzyż Zasługi – Złoty
[Obrazek: 3_11_10_20_6_48_05.png] Medal Zasłużony dla Polityki Zagranicznej – Srebrny
[Obrazek: 3_11_10_20_6_48_19.png] Medal Zasłużony dla Sportu – Srebrny
[Obrazek: 3_11_10_20_6_47_32.png] Medal Zasłużony dla Nauki i Kultury – Brązowy
[Obrazek: 3_11_10_20_6_53_54.png] Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów – Brązowy
 
 Markus Arped

 
[Obrazek: 3_11_10_20_6_48_19.png] Medal Zasłużony dla Sportu – Brązowy

 
Józef Konstanty Bagrat

[Obrazek: 3_11_10_20_6_25_50.png] Order Patrona Republiki – Odznaka

Marek Bajtuś
Honorowy Przewodniczący
 
       Zasłużony dla Stowarzyszenia
[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_06.png] Order Budowniczych Republiki – Krzyż Wielki z Wieńcem Laurowym

[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_45.png] Order Niepodległości – Krzyż Srebrny
[Obrazek: 3_11_10_20_6_26_52.png] Order Odrodzenia Bialenii – Krzyż Srebrny
[Obrazek: 3_11_10_20_6_27_24.png] [Obrazek: 3_11_10_20_6_27_24.png] [Obrazek: 3_11_10_20_6_27_24.png] Bialeński Krzyż Zasługi – Krzyż Złoty, trzykrotne nadanie

[Obrazek: 3_11_10_20_6_28_06.png] Krzyż Walecznych
[Obrazek: 3_12_10_20_6_18_10.png] Medal Lotniczy
[Obrazek: 3_12_10_20_6_18_26.png] Medal Marynarki Wojennej
[Obrazek: 3_11_10_20_6_53_54.png] Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów – Srebrny
[Obrazek: 3_11_10_20_6_48_19.png] Medal Zasłużony dla Sportu – Srebrny

[Obrazek: 3_03_11_20_7_03_14.png] Medal Siedmiolecia Republiki – Złoty
 [Obrazek: 3_11_10_20_6_47_11.png] Medal Kamińskiego – Brązowy
[Obrazek: 3_11_10_20_6_53_38.png] Medal Za Aktywność – Brązowy

Jurij Bołodin

[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_06.png] Order Budowniczych Republiki – Krzyż Oficerski
[Obrazek: 3_11_10_20_6_53_54.png] Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów – Brązowy


 Ludwik Franciszek Bourbon


[Obrazek: 3_11_10_20_6_25_50.png] Order Patrona Republiki – Odznaka
 
 Antoni Kacper Burbon-Conti

 
 [Obrazek: 3_21_03_20_6_17_36.png]  Bohater Bialenii (2018)
[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_06.png] Order Budowniczych Republiki – Krzyż Wielki
[Obrazek: 3_11_10_20_6_27_24.png] Bialeński Krzyż Zasługi – Złoty
 

Freyton Camirr

[Obrazek: 3_11_10_20_6_53_54.png] Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów – Brązowy
[Obrazek: 3_11_10_20_6_48_19.png] Medal Zasłużony dla Sportu – Brązowy


 Gaudius  van der Cathair


[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_06.png] Order Budowniczych Republiki – Krzyż Kawalerski
[Obrazek: 3_11_10_20_6_53_54.png] Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów – Brązowy

 
Ciecierad Ciecieląg

[Obrazek: 3_11_10_20_6_25_50.png] Order Patrona Republiki – Odznaka
 
Aluś de la Ciprofloksja (Aleksander)

 [Obrazek: 3_21_03_20_6_16_51.png]  Bohater Dżahamiriji Narodu Teutońskiego

[Obrazek: 3_11_10_20_6_25_50.png] Order Patrona Republiki – Odznaka
 
Fernando de Cordoba

[Obrazek: 3_11_10_20_6_25_50.png] Order Patrona Republiki – Odznaka
 
Konrad Čech
 
[Obrazek: 3_11_10_20_6_47_32.png] Medal Zasłużony dla Nauki i Kultury – Brązowy
 
Ronon Dex

 [Obrazek: 3_21_03_20_6_17_36.png]  Bohater Bialenii (2014)
      Zasłużony dla Stowarzyszenia
[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_06.png] Order Budowniczych Republiki – Krzyż Wielki z Wieńcem Laurowym
[Obrazek: 3_11_10_20_6_25_00.png] Order Niepodległości – Krzyż Wielki z Mieczami
[Obrazek: 3_11_10_20_6_26_52.png] Order Odrodzenia Bialenii – Krzyż Złoty
[Obrazek: 3_11_10_20_6_27_24.png] [Obrazek: 3_11_10_20_6_27_24.png] [Obrazek: 3_11_10_20_6_27_24.png] Bialeński Krzyż Zasługi – Krzyż Złoty, trzykrotne nadanie
[Obrazek: 3_11_10_20_6_28_06.png] Krzyż Walecznych
[Obrazek: 3_11_10_20_6_53_38.png] [Obrazek: 3_11_10_20_6_53_38.png] Medal Za Aktywność – Złoty, dwukrotne nadanie
[Obrazek: 3_11_10_20_6_49_07.png] Medal Sił Zbrojnych – Złoty

[Obrazek: 3_11_10_20_6_49_24.png] Medal Gwardyjski – Złoty
[Obrazek: 3_12_10_20_6_18_10.png] Medal Lotniczy
[Obrazek: 3_12_10_20_6_18_26.png] Medal Marynarki Wojennej
[Obrazek: 3_12_10_20_6_19_09.png] Medal Korpusu Kosmicznego
[Obrazek: 3_11_10_20_6_47_32.png] Medal Zasłużony dla Nauki i Kultury – Srebrny
[Obrazek: 3_11_10_20_6_48_05.png] Medal Zasłużony dla Polityki Zagranicznej – Srebrny 



[Obrazek: 3_11_10_20_6_47_11.png] Medal Kamińskiego – Brązowy
[Obrazek: 3_11_10_20_6_53_54.png] Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów – Brązowy
[Obrazek: 3_03_11_20_7_03_14.png] Medal Siedmiolecia Republiki – Złoty

 Aleksandra Dostojewska


[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_06.png] Order Budowniczych Republiki – Krzyż Wielki
[Obrazek: 3_11_10_20_6_27_24.png] Bialeński Krzyż Zasługi – Srebrny
[Obrazek: 3_11_10_20_6_48_05.png] Medal Zasłużony dla Polityki Zagranicznej – Srebrny
[Obrazek: 3_11_10_20_6_47_32.png] Medal Zasłużony dla Nauki i Kultury – Brązowy
[Obrazek: 3_11_10_20_6_53_54.png] Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów – Brązowy

[Obrazek: 3_11_10_20_6_53_38.png] Medal Za Aktywność – Brązowy

 Baltazar Dostojewski
 
[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_06.png] Order Budowniczych Republiki – Krzyż Wielki
[Obrazek: 3_11_10_20_6_27_24.png] Bialeński Krzyż Zasługi – Brązowy

 
Jan Lubomirski-Dostojewski

[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_06.png] Order Budowniczych Republiki – Krzyż Wielki
[Obrazek: 3_11_10_20_6_27_24.png] Bialeński Krzyż Zasługi – Brązowy
[Obrazek: 3_11_10_20_6_49_07.png] Medal Sił Zbrojnych – Brązowy
 
 Mikołaj Patryk Dostojewski


[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_06.png] Order Budowniczych Republiki – Krzyż Wielki z Wieńcem Laurowym
[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_45.png] Order Niepodległości – Krzyż Złoty
[Obrazek: 3_11_10_20_6_25_50.png] Order Patrona Republiki – Zielona Wstęga
[Obrazek: 3_11_10_20_6_27_24.png] Bialeński Krzyż Zasługi – Złoty

[Obrazek: 3_11_10_20_6_53_54.png] Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów – Złoty
[Obrazek: 3_11_10_20_6_48_19.png] Medal Zasłużony dla Sportu – Srebrny
[Obrazek: 3_11_10_20_6_48_05.png] Medal Zasłużony dla Polityki Zagranicznej – Srebrny
[Obrazek: 3_11_10_20_6_47_32.png] Medal Zasłużony dla Nauki i Kultury – Srebrny

 
Edward II

[Obrazek: 3_11_10_20_6_25_50.png] Order Patrona Republiki – Komandoria

 
Ametyst Faradobus
 
 [Obrazek: 3_21_03_20_6_17_36.png]  Bohater Bialenii (2017)
[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_06.png] Order Budowniczych Republiki – Krzyż Wielki z Wieńcem Laurowym
[Obrazek: 3_11_10_20_6_25_00.png] Order Niepodległości – Krzyż Wielki z Mieczami
[Obrazek: 3_11_10_20_6_25_50.png] Order Patrona Republiki – Komandoria
[Obrazek: 3_11_10_20_6_26_52.png] Order Odrodzenia Bialenii – Krzyż Srebrny
[Obrazek: 3_11_10_20_6_27_24.png] Bialeński Krzyż Zasługi – Złoty
[Obrazek: 3_11_10_20_6_53_54.png] [Obrazek: 3_11_10_20_6_53_54.png] Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów – Złoty, dwukrotne nadanie

[Obrazek: 3_11_10_20_6_47_32.png] [Obrazek: 3_11_10_20_6_47_32.png] Medal Zasłużony dla Nauki i Kultury – Złoty, dwukrotne nadanie
[Obrazek: 3_11_10_20_6_49_24.png] Medal Gwardyjski – Złoty
[Obrazek: 3_11_10_20_6_53_38.png] Medal Za Aktywność – Złoty
[Obrazek: 3_03_11_20_7_03_14.png] Medal Siedmiolecia Republiki – Złoty
[Obrazek: 3_11_10_20_6_48_05.png] Medal Zasłużony dla Polityki Zagranicznej – Brązowy
[Obrazek: 3_11_10_20_6_49_07.png] Medal Sił Zbrojnych – Brązowy
[Obrazek: thumb_85_12_02_21_11_06_23.png] Medal Przodowników Pracy Pocztowej
 
Filip I Gryf

[Obrazek: 3_21_03_20_6_14_59.png] Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni – Złota Gwiazda

Juliette de Firenza

[Obrazek: 3_11_10_20_6_25_50.png] Order Patrona Republiki – Komandoria
[Obrazek: 3_11_10_20_6_48_19.png] Medal Zasłużony dla Sportu – Brązowy


Franklin Garamond

[Obrazek: 3_21_03_20_6_14_59.png] Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni – Wielka Gwiazda
[Obrazek: 3_11_10_20_6_47_47.png] Medal Literacki – Brązowy 
[Obrazek: 3_03_11_20_7_03_14.png] Medal Siedmiolecia Republiki – Srebrny
 
Geraint Glyndŵr

[Obrazek: 3_11_10_20_6_27_24.png] Bialeński Krzyż Zasługi – Brązowy

 
Ozjasz Goldberg

[Obrazek: 3_11_10_20_6_25_50.png] Order Patrona Republiki – Odznaka


Władimir I. Grenin

[Obrazek: 3_03_11_20_7_03_14.png] Medal Siedmiolecia Republiki – Srebrny

Heinz-Werner Grüner

[Obrazek: 3_11_10_20_6_48_19.png] Medal Zasłużony dla Sportu – Srebrny
[Obrazek: 3_11_10_20_6_53_38.png] Medal Za Aktywność – Srebrny
[Obrazek: 3_03_11_20_7_03_14.png] Medal Siedmiolecia Republiki – Srebrny

Halabanacha

[Obrazek: 3_11_10_20_6_25_50.png] Order Patrona Republiki – Odznaka

Marcel Hans
 
[Obrazek: 3_11_10_20_6_25_50.png] Order Patrona Republiki – Zielona Wstęga


Erik Otton von Hohenburg

[Obrazek: 3_03_11_20_7_03_14.png] Medal Siedmiolecia Republiki – Srebrny
 
Wojciech Hergemon

[Obrazek: 3_21_03_20_6_16_51.png]  Bohater Dżahamiriji Narodu Teutońskiego
 
 Frederick Hufflepuff

 
[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_06.png] Order Budowniczych Republiki – Krzyż Wielki z Wieńcem Laurowym
[Obrazek: 3_11_10_20_6_27_24.png] Bialeński Krzyż Zasługi – Złoty
[Obrazek: 3_11_10_20_6_47_32.png] Medal Zasłużony dla Nauki i Kultury – Srebrny
[Obrazek: 3_11_10_20_6_48_05.png] Medal Zasłużony dla Polityki Zagranicznej – Srebrny
       Medal Świętego Izydora – Srebrny
 
Vladimir von Hochenhaüser

 
[Obrazek: 3_11_10_20_6_25_50.png] Order Patrona Republiki – Odznaka
 
Jakob

[Obrazek: 3_21_03_20_6_16_51.png]  Bohater Dżahamiriji Narodu Teutońskiego

 
Piter Jasiński

 [Obrazek: 3_21_03_20_6_17_23.png]  Bohater Dżahamiriji Powstania Marcowego
[Obrazek: 3_11_10_20_6_26_18.png] Order Powstania Marcowego – Krzyż Srebrny


Joanna Izabela

[Obrazek: 3_11_10_20_6_25_50.png] Order Patrona Republiki – Odznaka
 
Maciej Kamiński

 [Obrazek: 3_21_03_20_6_17_36.png]  Bohater Bialenii
      Zasłużony dla Stowarzyszenia
[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_06.png] Order Budowniczych Republiki – Krzyż Wielki z Wieńcem Laurowym
[Obrazek: 3_11_10_20_6_25_00.png] Order Niepodległości – Krzyż Wielki z Mieczami
[Obrazek: 3_11_10_20_6_27_24.png] Bialeński Krzyż Zasługi – Złoty, trzykrotne nadanie
[Obrazek: 3_11_10_20_6_49_07.png] Medal Sił Zbrojnych – Złoty
[Obrazek: 3_11_10_20_6_47_32.png] Medal Zasłużony dla Nauki i Kultury – Złoty
[Obrazek: 3_11_10_20_6_47_11.png] Medal Kamińskiego – Złoty

      Medal za Długoletnią Służbę w Policji Krajowej
[Obrazek: 3_11_10_20_6_53_38.png] Medal Za Aktywność – Srebrny
      Medal Świętego Izydora – Srebrny
[Obrazek: 3_11_10_20_6_53_54.png] Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów – Srebrny
[Obrazek: 3_11_10_20_6_48_19.png] Medal Zasłużony dla Sportu – Srebrny
     Medal Konkursowicza – Brązowy

Jan Kaniewski


 [Obrazek: 3_21_03_20_6_17_36.png]  Bohater Bialenii (2012)
 [Obrazek: 3_21_03_20_6_17_23.png]  Bohater Dżahamiriji Powstania Marcowego
[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_06.png] Order Budowniczych Republiki – Krzyż Wielki z Wieńcem Laurowym
[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_45.png] Order Niepodległości – Krzyż Wielki
[Obrazek: 3_11_10_20_6_26_18.png] Order Powstania Marcowego – Krzyż Wielki
[Obrazek: 3_11_10_20_6_27_24.png] Bialeński Krzyż Zasługi – Srebrny
 
Janusz Brakh zu Kartoflelekalta-Kuceł
 
[Obrazek: 3_11_10_20_6_53_54.png] Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów – Brązowy
 
Tadeusz Krasnodębski

 
[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_06.png] Order Budowniczych Republiki – Krzyż Wielki z Wieńcem Laurowym
[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_45.png] Order Niepodległości – Krzyż Złoty
[Obrazek: 3_11_10_20_6_25_50.png] Order Patrona Republiki – Odznaka
[Obrazek: 3_11_10_20_6_27_24.png] Bialeński Krzyż Zasługi – Złoty
[Obrazek: 3_11_10_20_6_47_32.png] [Obrazek: 3_11_10_20_6_47_32.png] Medal Zasłużony dla Nauki i Kultury – Złoty, dwukrotne nadanie
[Obrazek: 3_11_10_20_6_53_54.png] Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów – Brązowy
[Obrazek: 3_11_10_20_6_48_05.png] Medal Zasłużony dla Polityki Zagranicznej – Brązowy
 

Morfius Kringiham

[Obrazek: 3_11_10_20_6_25_50.png] Order Patrona Republiki – Odznaka


Franz Langer

 
[Obrazek: 3_11_10_20_6_27_24.png] Bialeński Krzyż Zasługi – Brązowy
 
Ivan von Liechtenstein

[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_06.png] Order Budowniczych Republiki – Krzyż Kawalerski
[Obrazek: 3_11_10_20_6_27_24.png] Bialeński Krzyż Zasługi – Brązowy

 
Michael von Liechtenstein

[Obrazek: 3_21_03_20_6_16_51.png]  Bohater Dżahamiriji Narodu Teutońskiego

 
Natalia von Liechtenstein-Hergemon

[Obrazek: 3_21_03_20_6_16_51.png]  Bohater Dżahamiriji Narodu Teutońskiego
 
 Thomas von Lisendorff


 [Obrazek: 3_21_03_20_6_17_36.png]  Bohater Bialenii (2020)
[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_06.png] Order Budowniczych Republiki – Krzyż Wielki z Wieńcem Laurowym
[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_45.png] Order Niepodległości – Krzyż Wielki
[Obrazek: 3_11_10_20_6_25_50.png] Order Patrona Republiki – Zielona Wstęga

[Obrazek: 3_11_10_20_6_26_52.png] Order Odrodzenia Bialenii – Krzyż Brązowy
[Obrazek: 3_11_10_20_6_27_24.png] Bialeński Krzyż Zasługi – Złoty 
[Obrazek: 3_11_10_20_6_28_06.png] Krzyż Walecznych
[Obrazek: 3_11_10_20_6_49_07.png] Medal Sił Zbrojnych – Złoty
[Obrazek: 3_11_10_20_6_48_19.png] Medal Zasłużony dla Sportu – Złoty, dwukrotne nadanie
[Obrazek: 3_11_10_20_6_53_54.png] Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów – Złoty

[Obrazek: 3_12_10_20_6_18_26.png] Medal Marynarki Wojennej, dwukrotne nadanie
[Obrazek: 3_11_10_20_6_49_24.png] Medal Gwardyjski – Srebrny

[Obrazek: 3_11_10_20_6_48_05.png] Medal Zasłużony dla Polityki Zagranicznej – Srebrny
[Obrazek: 3_11_10_20_6_53_38.png] Medal Za Aktywność – Brązowy
[Obrazek: 3_03_11_20_7_03_14.png] Medal Siedmiolecia Republiki – Złoty

Maciej Gerwazy Lisewicz

[Obrazek: 3_03_11_20_7_03_14.png] Medal Siedmiolecia Republiki – Srebrny

Sheldon Anszlus Lovelace


       Zasłużony dla Stowarzyszenia
[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_06.png] Order Budowniczych Republiki – Krzyż Oficerski 
[Obrazek: 3_11_10_20_6_27_24.png] Bialeński Krzyż Zasługi – Brązowy
[Obrazek: 3_11_10_20_6_53_54.png] Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów – Brązowy
[Obrazek: 3_11_10_20_6_48_19.png] Medal Zasłużony dla Sportu – Brązowy
[Obrazek: 3_11_10_20_6_48_05.png] Medal Zasłużony dla Polityki Zagranicznej – Brązowy 


Franciszek Michał Lubomirski-Lisewicz

[Obrazek: 3_21_03_20_6_14_59.png] Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni – Srebrna Gwiazda
[Obrazek: 3_11_10_20_6_53_38.png] Medal Za Aktywność – Brązowy
[Obrazek: 3_03_11_20_7_03_14.png] Medal Siedmiolecia Republiki – Srebrny

Maciej II
 
[Obrazek: 3_21_03_20_6_14_59.png] Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni – Wielka Gwiazda
[Obrazek: 3_11_10_20_6_49_07.png] Medal Sił Zbrojnych – Złoty

 
Kamil Maciejewski

[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_06.png] Order Budowniczych Republiki – Krzyż Wielki
[Obrazek: 3_11_10_20_6_27_24.png] Bialeński Krzyż Zasługi – Srebrny

[Obrazek: 3_11_10_20_6_47_32.png] Medal Zasłużony dla Nauki i Kultury – Srebrny
[Obrazek: 3_11_10_20_6_49_07.png] Medal Sił Zbrojnych – Brązowy
 
 Jan von Maikowski


[Obrazek: 3_11_10_20_6_53_54.png] Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów – Brązowy


Bartłomiej Małczyński

 
[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_06.png] Order Budowniczych Republiki – Krzyż Kawalerski 


Albert Carlos de Medici y Zep

 
[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_06.png] Order Budowniczych Republiki – Krzyż Wielki z Wieńcem Laurowym
[Obrazek: 3_11_10_20_6_26_18.png] Order Powstania Marcowego – Krzyż Srebrny
[Obrazek: 3_11_10_20_6_27_24.png] Bialeński Krzyż Zasługi – Złoty
[Obrazek: 3_11_10_20_6_48_05.png] Medal Zasłużony dla Polityki Zagranicznej – Złoty
[Obrazek: 3_11_10_20_6_47_32.png] Medal Zasłużony dla Nauki i Kultury – Brązowy
[Obrazek: 3_11_10_20_6_53_54.png] Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów – Brązowy


Aurelio de Medici y Zep

[Obrazek: 3_21_03_20_6_14_59.png] Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni – Złota Gwiazda

Pius Maria de Medici

[Obrazek: 3_21_03_20_6_14_59.png] Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni – Wielka Gwiazda

[Obrazek: 3_03_11_20_7_03_14.png] Medal Siedmiolecia Republiki – Srebrny
[Obrazek: 3_11_10_20_6_53_38.png] Medal Za Aktywność – Brązowy

August von Medis

[Obrazek: 3_11_10_20_6_27_24.png] Bialeński Krzyż Zasługi – Brązowy
[Obrazek: 3_11_10_20_6_53_54.png] Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów – Brązowy

 Karol Medycejski


[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_06.png] Order Budowniczych Republiki – Krzyż Wielki z Wieńcem Laurowym
[Obrazek: 3_11_10_20_6_25_00.png] Order Niepodległości – Krzyż Wielki z Mieczami
[Obrazek: 3_11_10_20_6_25_50.png] Order Patrona Republiki – Zielona Wstęga

[Obrazek: 3_11_10_20_6_26_52.png] Order Odrodzenia Bialenii – Krzyż Złoty
[Obrazek: 3_11_10_20_6_27_24.png] [Obrazek: 3_11_10_20_6_27_24.png] Bialeński Krzyż Zasługi Złoty, dwukrotne nadanie
[Obrazek: 3_11_10_20_6_53_38.png] [Obrazek: 3_11_10_20_6_53_38.png] [Obrazek: 3_11_10_20_6_53_38.png] Medal Za Aktywność – Złoty, trzykrotne nadanie
      Medal Świętego Izydora – Srebrny 
[Obrazek: 3_11_10_20_6_49_07.png] Medal Sił Zbrojnych – Srebrny
[Obrazek: 3_11_10_20_6_53_54.png] Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów – Brązowy
[Obrazek: 3_03_11_20_7_03_14.png] Medal Siedmiolecia Republiki – Złoty
[Obrazek: 3_11_10_20_6_48_19.png] Medal Zasłużony dla Sportu Brązowy
      Medal Konkursowicza – Brązowy 
[Obrazek: thumb_85_12_02_21_11_06_23.png] Medal Przodowników Pracy Pocztowej

Karol Wawrzyniec Medyceusz-Zep
 
 [Obrazek: 3_11_10_20_6_25_50.png] Order Patrona Republiki – Zielona Wstęga
 [Obrazek: 3_11_10_20_6_27_24.png] Bialeński Krzyż Zasługi – Brązowy

 
Paweł Karol Medyceusz-Zep

[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_45.png] Order Niepodległości – Krzyż Wielki
[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_06.png]
Order Budowniczych Republiki – Krzyż Kawalerski
[Obrazek: 3_11_10_20_6_25_50.png] Order Patrona Republiki – Odznaka  
[Obrazek: 3_11_10_20_6_27_24.png] Bialeński Krzyż Zasługi – Złoty
[Obrazek: 3_11_10_20_6_47_32.png] Medal Zasłużony dla Nauki i Kultury – Złoty
[Obrazek: 3_11_10_20_6_49_07.png] Medal Sił Zbrojnych – Brązowy
[Obrazek: 3_11_10_20_6_53_54.png] Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów – Brązowy
      Medal Konkursowicza – Brązowy


Albert von Metzer

[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_06.png] Order Budowniczych Republiki – Krzyż Oficerski
[Obrazek: 3_11_10_20_6_27_24.png] Bialeński Krzyż Zasługi – Brązowy
[Obrazek: 3_11_10_20_6_48_05.png] Medal Zasłużony dla Polityki Zagranicznej – Brązowy

 
Herman Kolineusz-Michalski

[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_06.png] Order Patrona Republiki – Odznaka
[Obrazek: 3_11_10_20_6_27_24.png] Bialeński Krzyż Zasługi – Brązowy
[Obrazek: 3_11_10_20_6_53_54.png] Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów – Srebrny

 
[-] 3 użytkowników podziękowało za ten post:
  • Helwetyk, Iwan Pietrow, Karol Medycejski
#2
Konstanty Jerzy Michalski

[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_06.png] Order Budowniczych Republiki – Krzyż Wielki
[Obrazek: 3_11_10_20_6_25_00.png] Order Niepodległości – Krzyż Wielki z Mieczami
[Obrazek: 3_11_10_20_6_26_18.png] Order Powstania Marcowego – Krzyż Srebrny
[Obrazek: 3_11_10_20_6_27_24.png] Bialeński Krzyż Zasługi – Złoty
[Obrazek: 3_11_10_20_6_49_07.png] Medal Sił Zbrojnych – Srebrny
[Obrazek: 3_12_10_20_6_18_26.png] Medal Marynarki Wojennej
[Obrazek: 3_11_10_20_6_47_32.png] Medal Zasłużony dla Nauki i Kultury – Złoty
[Obrazek: 3_11_10_20_6_48_05.png] Medal Zasłużony dla Polityki Zagranicznej – Złoty
[Obrazek: 3_11_10_20_6_48_19.png] Medal Zasłużony dla Sportu – Brązowy
[Obrazek: 3_11_10_20_6_53_54.png] Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów – Brązowy
 
Michał Elżbieta II (Michał Feliks)


 [Obrazek: 3_21_03_20_6_17_02.png]  Bohater Dżahamiriji Narodu Sarmackiego
[Obrazek: 3_11_10_20_6_25_50.png] Order Patrona Republiki – Odznaka
[Obrazek: 3_11_10_20_6_27_24.png]
Bialeński Krzyż Zasługi – Brązowy

 
Hugo Miramontes

[Obrazek: 3_11_10_20_6_25_50.png] Order Patrona Republiki – Komandoria
 
 
Pel Nander

[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_06.png] Order Budowniczych Republiki – Krzyż Kawalerski
[Obrazek: 3_11_10_20_6_49_07.png] Medal Sił Zbrojnych – Brązowy

 
Iwan Normalverbraucher

[Obrazek: 3_11_10_20_6_25_50.png] Order Patrona Republiki – Komandoria


Brandon Noqtern

[Obrazek: 3_11_10_20_6_27_24.png] Bialeński Krzyż Zasługi – Brązowy
[Obrazek: 3_11_10_20_6_53_54.png] Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów – Srebrny
[Obrazek: 3_11_10_20_6_48_19.png] Medal Zasłużony dla Sportu – Brązowy
 
Eddard Noqtern

 
 [Obrazek: 3_21_03_20_6_17_36.png]  Bohater Bialenii (2015)
      Zasłużony dla Stowarzyszenia
[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_06.png] Order Budowniczych Republiki – Krzyż Wielki z Wieńcem Laurowym
[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_45.png] Order Niepodległości – Krzyż Wielki
[Obrazek: 3_11_10_20_6_25_50.png] Order Patrona Republiki – Zielona Wstęga
[Obrazek: 3_11_10_20_6_27_24.png] Bialeński Krzyż Zasługi – Złoty
[Obrazek: 3_11_10_20_6_47_32.png] Medal Zasłużony dla Nauki i Kultury – Złoty
[Obrazek: 3_11_10_20_6_53_54.png] Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów – Złoty
[Obrazek: 3_11_10_20_6_48_05.png] Medal Zasłużony dla Polityki Zagranicznej – Złoty
[Obrazek: 3_11_10_20_6_48_19.png] Medal Zasłużony dla Sportu – Złoty
     Medal Świętego Izydora – Srebrny
     Medal Konkursowicza – Brązowy
 
Łukasz Nowicki

[Obrazek: 3_21_03_20_6_17_02.png] Bohater Dżahamiriji Narodu Sarmackiego


Moritz von Oranien-Nassau

[Obrazek: 3_21_03_20_6_14_59.png] Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni Złota Gwiazda
[Obrazek: 3_03_11_20_7_03_14.png] Medal Siedmiolecia Republiki – Srebrny

 Piotr Pawłow
 
[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_45.png] Order Niepodległości – Krzyż Brązowy
[Obrazek: 3_11_10_20_6_27_24.png] Bialeński Krzyż Zasługi – Brązowy
[Obrazek: 3_11_10_20_6_49_07.png] Medal Sił Zbrojnych – Srebrny
[Obrazek: 3_11_10_20_6_47_47.png] Medal Literacki – Brązowy 
[Obrazek: 3_11_10_20_6_53_54.png] Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów – Brązowy

[Obrazek: 3_11_10_20_6_53_38.png] Medal Za Aktywność – Srebrny
[Obrazek: 3_03_11_20_7_03_14.png] Medal Siedmiolecia Republiki – Złoty

Iwan Pietrow
 
[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_06.png] Order Budowniczych Republiki – Krzyż Wielki z Wieńcem Laurowym
[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_45.png] Order Niepodległości – Krzyż Wielki
[Obrazek: 3_11_10_20_6_25_50.png] Order Patrona Republiki – Odznaka 

[Obrazek: 3_11_10_20_6_26_52.png] Order Odrodzenia Bialenii – Krzyż Brązowy
[Obrazek: 3_11_10_20_6_27_24.png] Bialeński Krzyż Zasługi – Złoty
[Obrazek: 3_11_10_20_6_49_07.png] Medal Sił Zbrojnych – Złoty
[Obrazek: 3_11_10_20_6_48_19.png] Medal Zasłużony dla Sportu – Złoty
[Obrazek: 3_11_10_20_6_48_05.png] Medal Zasłużony dla Polityki Zagranicznej – Złoty

[Obrazek: 3_11_10_20_6_53_54.png] Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów – Złoty

[Obrazek: 3_11_10_20_6_53_38.png] Medal Za Aktywność – Złoty
[Obrazek: 3_11_10_20_6_49_24.png] Medal Gwardyjski – Srebrny
[Obrazek: 3_11_10_20_6_47_11.png] Medal Kamińskiego – Srebrny
[Obrazek: 3_11_10_20_6_47_32.png] Medal Zasłużony dla Nauki i Kultury – Brązowy

[Obrazek: 3_11_10_20_6_47_47.png] Medal Literacki – Brązowy 


Józef Wilhelm Potocki

[Obrazek: 3_03_11_20_7_03_14.png] Medal Siedmiolecia Republiki – Srebrny

Michał Jerzy Potocki

[Obrazek: 3_03_11_20_7_03_14.png] Medal Siedmiolecia Republiki – Srebrny

Maria von Primisz

[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_06.png] Order Budowniczych Republiki – Krzyż Wielki
[Obrazek: 3_11_10_20_6_48_05.png] Medal Zasłużony dla Polityki Zagranicznej – Srebrny

[Obrazek: 3_11_10_20_6_47_11.png] Medal Kamińskiego – Srebrny
[Obrazek: 3_11_10_20_6_47_32.png] Medal Zasłużony dla Nauki i Kultury – Brązowy
[Obrazek: 3_11_10_20_6_48_19.png] Medal Zasłużony dla Sportu – Złoty


 Zdzisław Marlena Pytkiewicz

 
[Obrazek: 3_11_10_20_6_48_05.png] Medal Zasłużony dla Polityki Zagranicznej – Brązowy
 
 Prezerwatyw Tradycja Radziecki
 
[Obrazek: 3_11_10_20_6_25_50.png] Order Patrona Republiki – Odznaka
 
 Michael Redwitz
 
[Obrazek: 3_11_10_20_6_49_07.png] Medal Sił Zbrojnych – Srebrny
 
 Joahim von Ribertrop


[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_06.png] Order Budowniczych Republiki – Krzyż Komandorski

[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_45.png] Order Niepodległości – Krzyż Brązowy
[Obrazek: 3_11_10_20_6_26_52.png] Order Odrodzenia Bialenii – Krzyż Srebrny
[Obrazek: 3_11_10_20_6_27_24.png] Bialeński Krzyż Zasługi – Złoty
[Obrazek: 3_12_10_20_6_19_09.png] Medal Korpusu Kosmicznego
[Obrazek: 3_11_10_20_6_53_38.png] [Obrazek: 3_11_10_20_6_53_38.png] Medal Za Aktywność – Złoty, dwukrotne nadanie
[Obrazek: 3_11_10_20_6_49_07.png] Medal Sił Zbrojnych – Srebrny
[Obrazek: 3_11_10_20_6_48_19.png] Medal Zasłużony dla Sportu – Brązowy
[Obrazek: 3_03_11_20_7_03_14.png] Medal Siedmiolecia Republiki – Złoty

 Robert II Fryderyk
 
[Obrazek: 3_11_10_20_6_25_50.png] Order Patrona Republiki – Komandoria
[Obrazek: 3_11_10_20_6_49_07.png] Medal Sił Zbrojnych – Srebrny
[Obrazek: 3_11_10_20_6_48_05.png] Medal Zasłużony dla Polityki Zagranicznej – Brązowy

 
Helwetyk Romański (Piotr Mikołaj)

 [Obrazek: 3_21_03_20_6_17_02.png] Bohater Dżahamiriji Narodu Sarmackiego

[Obrazek: 3_21_03_20_6_14_59.png] Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni – Wielka Gwiazda
[Obrazek: 3_12_10_20_6_19_09.png] Medal Korpusu Kosmicznego
[Obrazek: 3_11_10_20_6_53_38.png] Medal Za Aktywność – Srebrny
[Obrazek: 3_03_11_20_7_03_14.png] Medal Siedmiolecia Republiki – Srebrny
[Obrazek: thumb_85_12_02_21_11_06_23.png] Medal Przodowników Pracy Pocztowej

 Leszek Roskohard
 
[Obrazek: 3_11_10_20_6_48_05.png] Medal Zasłużony dla Polityki Zagranicznej – Brązowy

 
Jan Sapieha

[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_06.png] Order Budowniczych Republiki – Krzyż Komandorski

[Obrazek: 3_11_10_20_6_27_24.png] Bialeński Krzyż Zasługi – Brązowy
[Obrazek: 3_11_10_20_6_47_47.png] Medal Literacki – Brązowy

[Obrazek: 3_11_10_20_6_53_38.png] Medal Za Aktywność – Srebrny
[Obrazek: 3_11_10_20_6_53_54.png] Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów – Brązowy
[Obrazek: 3_03_11_20_7_03_14.png] Medal Siedmiolecia Republiki – Złoty
 
Mateusz Adam Sartoneskorsi

[Obrazek: 3_11_10_20_6_47_32.png] Medal Zasłużony dla Nauki i Kultury – Srebrny

 
Lorenzo Sastre

[Obrazek: 3_11_10_20_6_25_50.png] Order Patrona Republiki – Odznaka


Karl von Schwarzegau

[Obrazek: 3_11_10_20_6_53_38.png] Medal Za Aktywność – Brązowy
[Obrazek: 3_03_11_20_7_03_14.png] Medal Siedmiolecia Republiki – Srebrny

Shimitsu

 [Obrazek: 3_21_03_20_6_17_36.png] Bohater Bialenii (2010)


 Zenovjos Skitjos

[Obrazek: 3_11_10_20_6_25_50.png] Order Patrona Republiki – Odznaka

 
Feliks Spirkin
 
       Zasłużony dla Stowarzyszenia
[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_06.png] Order Budowniczych Republiki – Krzyż Oficerski
[Obrazek: 3_11_10_20_6_27_24.png] Bialeński Krzyż Zasługi – Złoty

[Obrazek: 3_11_10_20_6_53_54.png] [Obrazek: 3_11_10_20_6_53_54.png] Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów – Złoty, dwukrotne nadanie
[Obrazek: 3_11_10_20_6_48_19.png] Medal Zasłużony dla Sportu – Złoty
[Obrazek: 3_11_10_20_6_47_32.png] Medal Zasłużony dla Nauki i Kultury – Srebrny
[Obrazek: 3_11_10_20_6_48_05.png] Medal Zasłużony dla Polityki Zagranicznej – Srebrny 


Karakal Stonoga

[Obrazek: 3_11_10_20_6_25_50.png] Order Patrona Republiki – Odznaka


Aroksus Soborowiec

[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_06.png] Order Budowniczych Republiki – Krzyż Oficerski

 
Andrzej Swarzewski

[Obrazek: 3_21_03_20_6_17_23.png] Bohater Dżahamiriji Powstania Marcowego
[Obrazek: 3_21_03_20_6_17_36.png][Obrazek: 3_21_03_20_6_17_36.png] Dwukrotny Bohater Bialenii (2011, 2019)
[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_06.png]Order Budowniczych Republiki – Krzyż Wielki z Wieńcem Laurowym
[Obrazek: 3_11_10_20_6_25_00.png] Order Niepodległości – Krzyż Wielki z Mieczami

[Obrazek: 3_11_10_20_6_25_50.png] Order Patrona Republiki – Zielona Wstęga
[Obrazek: 3_11_10_20_6_26_18.png] Order Powstania Marcowego – Krzyż Wielki
[Obrazek: 3_11_10_20_6_27_24.png] [Obrazek: 3_11_10_20_6_27_24.png] [Obrazek: 3_11_10_20_6_27_24.png] Bialeński Krzyż Zasługi – Złoty, trzykrotne nadanie
[Obrazek: 3_11_10_20_6_28_06.png] [Obrazek: 3_11_10_20_6_28_06.png] Krzyż Walecznych, dwukrotne nadanie
[Obrazek: 3_11_10_20_6_48_05.png] Medal Zasłużony dla Polityki Zagranicznej – Złoty
[Obrazek: 3_11_10_20_6_47_32.png] Medal Zasłużony dla Nauki i Kultury – Złoty
[Obrazek: 3_11_10_20_6_53_38.png] Medal Za Aktywność – Złoty

[Obrazek: 3_11_10_20_6_53_54.png] Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów – Srebrny
      Medal Świętego Izydora – Srebrny

[Obrazek: 3_11_10_20_6_49_07.png] Medal Sił Zbrojnych – Brązowy
[Obrazek: 3_11_10_20_6_49_24.png] Medal Gwardyjski – Brązowy
[Obrazek: 3_11_10_20_6_48_19.png] Medal Zasłużony dla Sportu – Brązowy


Fiodor Swirydiuk

[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_06.png] Order Budowniczych Republiki – Krzyż Komandorski
[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_45.png] Order Niepodległości – Krzyż Brązowy
[Obrazek: 3_11_10_20_6_27_24.png] Bialeński Krzyż Zasługi – Srebrny

[Obrazek: 3_11_10_20_6_53_54.png] Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów – Srebrny
[Obrazek: 3_11_10_20_6_49_07.png] Medal Sił Zbrojnych – Brązowy
[Obrazek: 3_11_10_20_6_47_11.png] Medal Kamińskiego – Brązowy
[Obrazek: 3_11_10_20_6_48_19.png] Medal Zasłużony dla Sportu – Brązowy


Leszek Karakachan Średni
 
[Obrazek: 3_11_10_20_6_25_50.png] Order Patrona Republiki – Odznaka
 
Orjon Surma

 
[Obrazek: 3_11_10_20_6_25_50.png] Order Patrona Republiki – Odznaka
[Obrazek: 3_11_10_20_6_48_19.png] Medal Zasłużony dla Sportu – Brązowy

 
Ali ibn Abi Talib

[Obrazek: 3_11_10_20_6_27_24.png] Bialeński Krzyż Zasługi – Srebrny
[Obrazek: 3_11_10_20_6_47_32.png] Medal Zasłużony dla Nauki i Kultury – Brązowy
[Obrazek: 3_11_10_20_6_53_54.png] Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów – Brązowy

 
Sebastian von Tauer

[Obrazek: 3_11_10_20_6_25_50.png] Order Patrona Republiki – Odznaka

 
Hewret von Thorn
 
 [Obrazek: 3_21_03_20_6_17_36.png] Bohater Bialenii (2016)
[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_06.png] Order Budowniczych Republiki – Krzyż Wielki z Wieńcem Laurowym
[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_45.png] Order Niepodległości – Krzyż Złoty
[Obrazek: 3_11_10_20_6_25_50.png] Order Patrona Republiki – Zielona Wstęga
[Obrazek: 3_11_10_20_6_27_24.png] Złoty Bialeński Krzyż Zasługi – Złoty, trzykrotne nadanie
[Obrazek: 3_11_10_20_6_53_54.png] Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów – Złoty
[Obrazek: 3_11_10_20_6_49_07.png] Medal Sił Zbrojnych – Srebrny
[Obrazek: 3_11_10_20_6_47_32.png] Medal Zasłużony dla Nauki i Kultury – Srebrny
      Medal Świętego Izydora – Srebrny

[Obrazek: 3_11_10_20_6_48_05.png] Medal Zasłużony dla Polityki Zagranicznej – Brązowy
[Obrazek: 3_11_10_20_6_53_38.png] Medal Za Aktywność – Brązowy 

[Obrazek: 3_03_11_20_7_03_14.png] Medal Siedmiolecia Republiki – Złoty
      Medal Konkursowicza – Brązowy

 Irmina de Vellior y Thorn

 
[Obrazek: 3_11_10_20_6_25_50.png] Order Patrona Republiki – Odznaka
[Obrazek: 3_11_10_20_6_53_54.png] Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów – Brązowy

 
Tomasz Ivo Hugo

[Obrazek: 3_11_10_20_6_25_50.png] Order Patrona Republiki – Odznaka

 
Ludwik Tomović
 

[Obrazek: 3_11_10_20_6_25_50.png] Order Patrona Republiki – Komandoria
[Obrazek: 3_21_03_20_6_14_59.png] Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni – Wielka Gwiazda
[Obrazek: 3_11_10_20_6_48_19.png] Medal Zasłużony dla Sportu – Brązowy
[Obrazek: 3_03_11_20_7_03_14.png] Medal Siedmiolecia Republiki – Srebrny
[-] 3 użytkowników podziękowało za ten post:
  • Helwetyk, Iwan Pietrow, Karol Medycejski
#3
 Ozzy Washburn

[Obrazek: 3_11_10_20_6_25_50.png] Order Patrona Republiki – Odznaka
 
 Tomasz Wettin
 
[Obrazek: 3_11_10_20_6_27_24.png] Bialeński Krzyż Zasługi – Brązowy

 
Wojciech Wiśnicki

[Obrazek: 3_11_10_20_6_25_50.png] Order Patrona Republiki – Komandoria
 
 Daniel von Witt
 
[Obrazek: 3_11_10_20_6_25_50.png] Order Patrona Republiki – Zielona Wstęga


 Michael Wolferine

 
[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_45.png] Order Niepodległości – Krzyż Brązowy
[Obrazek: 3_11_10_20_6_27_24.png] Bialeński Krzyż Zasługi – Brązowy
[Obrazek: 3_11_10_20_6_48_05.png] Medal Zasłużony dla Polityki Zagranicznej – Brązowy 


Severin von Verwaltung

[Obrazek: 3_11_10_20_6_53_38.png] Medal Za Aktywność – Brązowy

 Piotr Paweł de Zaym
 
      Zasłużony dla Stowarzyszenia
[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_06.png] Order Budowniczych Republiki – Krzyż Wielki z Wieńcem Laurowym
[Obrazek: 3_11_10_20_6_25_50.png] Order Patrona Republiki – Zielona Wstęga
[Obrazek: 3_11_10_20_6_27_24.png]
Bialeński Krzyż Zasługi – Złoty

[Obrazek: 3_11_10_20_6_53_54.png] Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów – Złoty
[Obrazek: 3_11_10_20_6_48_05.png] Medal Zasłużony dla Polityki Zagranicznej – Złoty
[Obrazek: 3_11_10_20_6_47_32.png] Medal Zasłużony dla Nauki i Kultury – Srebrny
 
 Markos apo Zep

 
[Obrazek: 3_11_10_20_6_25_50.png] Order Patrona Republiki – Odznaka
 
 Richard Zimmermann

 
[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_45.png] Order Niepodległości – Krzyż Brązowy
[Obrazek: 3_11_10_20_6_47_32.png] Medal Zasłużony dla Nauki i Kultury – Brązowy


Max Zwell

[Obrazek: 3_11_10_20_6_25_50.png] Order Patrona Republiki – Zielona Wstęga
prof. net. mgr gen. bryg. rez.
Ametyst Faradobus

Prezydent Republiki Bialeńskiej, Lider Ludu, Lew Wolnogradu,
Król Hirschbergii i Weerlandu, Sekretarz Generalny Wielkiego Sternika,
Sułtan Faradobaju, Kniaź Jaruzelimy, Uosobienie Pracowitości Etc.

[Obrazek: 1018.png]
#4
Wykaz kolektywów odznaczonych orderami i odznaczeniami państwowymi



Stocznia imienia Pierwszego Maja w Mesjano

[Obrazek: 3_11_10_20_6_25_50.png] Order Patrona Republiki – Odznaka

Związek Pocztowy Republiki Bialeńskiej

[Obrazek: 3_11_10_20_6_24_06.png] Order Budowniczych Republiki – Krzyż Kawalerski
prof. net. mgr gen. bryg. rez.
Ametyst Faradobus

Prezydent Republiki Bialeńskiej, Lider Ludu, Lew Wolnogradu,
Król Hirschbergii i Weerlandu, Sekretarz Generalny Wielkiego Sternika,
Sułtan Faradobaju, Kniaź Jaruzelimy, Uosobienie Pracowitości Etc.

[Obrazek: 1018.png]




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości