• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Bialenii - mecze
#21
Trenerze Kadry my kibice wolimy brzydkie zwycięstwa niż piękne porażki. Do końca sezonu nie wolno nam absolutnie nikogo zlekceważyć, nawet Gnomii. "Step by step" i cały czas do przodu, staramy się.
#22
Apokalipsa w meczu z Gnomią, przegrana 0:5. Następne dwa mecze zremisowane, 2:2 ze Scholandią i 1:1 ze Slawonią. Nasza reprezentacja wyraźnie wyhamowała. Zajmujemy obecnie 9 miejsce w lidze na 18 drużyn. Nie ma tragedii, ale euforii też nie. Pojutrze mecz z Federacją Nordacką, derby RPN. Wink
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Janek Sapieha
#23
Bezbramkowy remis w meczu z Federacją Nordacką. Sędzia nie uznał gola strzelonego przez Torgera Kittelsena w 6 minucie meczu. Za 3 dni mecz w Wolnogradzie przeciwko reprezentacji Starosarmacji. Trzymajcie kciuki, by nasi chłopcy się przełamali.
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Janek Sapieha
#24
Ciężki teren, mocny rywal, szczerze mówiąc odczuwam spory ładunek emocjonalny przed tym arcytrudnym spotkaniem. Stresuje się, ale cytując klasyka: "piłka nożna jest jak łowienie ryb. Liczy się co w sieci".
#25
Miałeś rację, rywal okazał się być zbyt mocny. Ulegliśmy 1:3. Jedynego gola dla naszej reprezentacji strzelił Anibal Carpinteiros. Posiadanie piłki 42:58. Za 3 dni o 19:00 czeka nas jeszcze cięższy mecz, zmierzymy się z trzecią w tabeli Teutonią. Nie będzie łatwo, ale nie poddajemy się, będziemy dzielnie walczyć.
#26
Przegrana 0:1 z Teutonią. Następny mecz rozegramy przeciwko Tropicanie. W dalszym ciągu zajmujemy 11 miejsce w tabeli.
Do końca sezonu daleko, ale zastanówcie się powoli, kto będzie chciał przejąć kadrę.
#27
#28
Nasza reprezentacja odniosła bezbramkowy remis w meczu z Tropicaną. Dopisujemy jeden punkt i utrzymujemy się na 11 pozycji. Za 4 dni spotkanie na wyjeździe z Suderlandem. Nastroje są gorące. Bialeńscy kibice szykują transparent z Umarem al-Muchtarem w roli głównej, zaś suderlandzka policja została postawiona w stan gotowości.
#29
Dawno nie było raportów, bo i nie ma się czym chwalić. Słaby ze mnie trener, więc ponawiam propozycję, by po sezonie ktoś przejął ode mnie reprezentację. Wink 
https://zapodaj.net/0b08ee9ee16dd.jpg.html
https://zapodaj.net/6e645ff9cdb9c.jpg.html
Jego Magnificencja prof. zw. dr hab. dhc. Andrzej Swarzewski,
Rektor Uniwersytetu Bialeńskiego.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości