• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kwestia telewizji
Dzień dobry, panowie redaktorzy, chciałbym dowiedzieć się jaki macie pomysł na telewizję. Telewizja to bardzo dobry pomysł, kiedyś w Sarmacji było coś takiego:

Jakbyście potrzebowali kogoś do przygotowywania materiału do wiadomości, to zgłaszam się. Głosu radiowego nie mam, więc do czytania się nie deklaruję. 
Wiem, że Ronon ma pomysł na filmiki związane z jego inicjatywami. Moim zdaniem mogą pojawiać się na tym samym kanale na YT. Ali planował stworzyć audycję radiową, ale jeśli powstałaby jakaś odpowiednia animacja, to czemu by tego nie zrobić w formie telewizyjnej? Może się czasem do tych audycji przyłączę, bo tematyka mnie interesuje. 
Zapotrzebowanie na telewizję jest i jeśli ta inicjatywa się uda, to będzie to prawdziwy sukces. Życzę Wam powodzenia i zapewniam o chęci współpracy!
Jak oni to zrobili?

Oczywiście, możesz pomóc.
Prezes Bialeńskiego Zarządu Cywilnej Przestrzeni Powietrznej, Przewodniczący Partii Bialenia i Wolność, Minister Spraw Wewnętrznych.

KAMIL VERIOPIN
Takie coś działa teraz w Magnifikacie. Ich prezydent sam się tym zajmuje.
Tytularny Król Rzeczypospolitej Rusi i Uhrainy
Pretendent do tronu Brodrii
Sędzia Ludowy Republiki Bialeńskiej
Ale tam jest radio.
Prezes Bialeńskiego Zarządu Cywilnej Przestrzeni Powietrznej, Przewodniczący Partii Bialenia i Wolność, Minister Spraw Wewnętrznych.

KAMIL VERIOPIN
bialeńska telewizja jest tylko jedna!

dr net prawa Hewret von Thorn
Senior Domu von Thorn
Książę monderski
[-] 2 użytkowników podziękowało za ten post:
  • AndrzejSwarzewski, Piotr Pawłowicz
Czytaniem mogę się zajmować. Po weekendzie wrzucę próbkę to ocenicie czy się nadaje.
Ok, tylko ciekawi mnie jak to z robili Ci z KS.

KAMIL VERIOPIN
Coś mi się kojarzy, że wzięli tę animację z Simsów, ale nie jestem pewny. Jak nic nie wymyślimy, to można wstawić zdjęcie jakiegoś redaktora...
Dobra, Andrzej możesz działać, tylko powiedz dokładnie co zrobisz.

KAMIL VERIOPIN
Napiszę tekst, który Janek będzie miał przeczytać. Tylko powiedz mi na kiedy mam to zrobić i ile informacji ma się w nim znaleźć. Tylko sprawy bialeńskie, czy też zagraniczne? A potem Janek wyśle do Ciebie nagrania i Twoim zadaniem będzie obróbka i wrzucenie materiału na YT. To chyba sprawiedliwy podział obowiązków.
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Janek Sapieha

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości