Inauguracyjne rozdanie pączków
Zaraz po zaprzysiężeniu i wygłoszeniu przemówienia w Parlamencie Prezydent wraz z kilkoma osobami z najbliższego otoczenia przyjechał na Plac Zielony, by rozdać Bialeńczykom tradycyjne pączki.

[Obrazek: z23332989Q,Kim-Dzong-Un-na-szczycie-koreanskim.jpg]

Pączki rozdawały zatrudnione w kancelarii Panie:

[Obrazek: dyb.jpg]

Ale i Prezydent osobiście, prowadząc rozmowy z obywatelami i odbierając gratulacje i życzenia na nową kadencję:

[Obrazek: 55cac114054d7_o,size,969x565,q,71,h,72374c.jpg]
/-/ Mardred Jakub von Salvepol-Nova Vita
A mnie tam nurtuje zagadka - czy wraz w wygraną Prezydenta, zaprezentowany kandydat na Wice staje się nim od razu czy potrzebuje powołania?
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości

Medal Zasłużony dla Nauki i Kultury - Srebrny  Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów - Złoty  Bialeński Krzyż Zasługi - Krzyż Platynowy  Medal św. Izydora - Order Srebrny  Order Budowniczych Republiki - Krzyż Kawalerski  Medal za Aktywność - Brązowy  Order Tytułu Bohatera Bialenii  Medal Konkursowicza - Brązowy  Medal Zasłużony dla Polityki Zagranicznej - Brązowy  Order Patrona Republiki Bialeńskiej - Zielona Wstęga Orderu  Order Budowniczych Republiki - Krzyż Wielki z Wieńcem Laurowym  Medal Sił Zbrojnych - Srebrny  Order Niepodległości - Krzyż Komandorski  
Omawialiśmy temat ze współpracownikami. Potrzebuje powołania, ale tak jak się zastanawialiśmy... Można by to zmienić. Nawet na zaprzysiężenie.
(13.05.2018, 21:23:25)Hewret von Thorn napisał(a): A mnie tam nurtuje zagadka - czy wraz w wygraną Prezydenta, zaprezentowany kandydat na Wice staje się nim od razu czy potrzebuje powołania?

No właśnie, bo się zapędziłem i nadałem od razu Michaelowi grupę Wiceprezydenta, ale później jednak wycofałem się z tej decyzji, ale doszedłem do takiego samego pytania, co Ty. W końcu Wice kandyduje razem z Prezydentem.

A za pączka dziękuję, pyszne! Widzę, że rozpoczęta przeze mnie tradycja będzie kontynuowana! Super! Uśmiech
mgr net. Antoni Kacper Burbon-Conti 

Magister net. ekonomii, członek Krajowej Rady Informatycznej, były: 21. Prezydent Republiki Bialeńskiej, Wiceprezydent Republiki Bialeńskiej, Wysoki Komisarz Nadzoru Finansowego, członek Wysokiej Komisji Nadzoru Finansowego, minister właściwy ds. wewnętrznych oraz minister właściwy ds. wewnętrznych i administracji, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Państwie Kościelnym Rotria, Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej, Marszałek Bialenii, Mentor Instytutu Wsparcia Nowicjuszy, Pracownik naukowy Uniwersytetu Bialeńskiego.

Order Budowniczych Republiki - Krzyż Wielki  Bialeński Krzyż Zasługi - Krzyż Złoty  
(13.05.2018, 21:26:53)Antoni Kacper Burbon-Conti napisał(a): No właśnie, bo się zapędziłem i nadałem od razu Michaelowi grupę Wiceprezydenta, ale później jednak wycofałem się z tej decyzji, ale doszedłem do takiego samego pytania, co Ty.

Ależ z Ciebie służbista...
Pobieram pączka! Na znak nowego czasu w republice. Gratuluję zwycięstwa!
(13.05.2018, 21:25:38)Mardred von Salvepol-Nova Vita napisał(a): Potrzebuje powołania, ale tak jak się zastanawialiśmy... Można by to zmienić. Nawet na zaprzysiężenie.

Dopisać ustęp do artykułu 8 OW.

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości

Medal Zasłużony dla Nauki i Kultury - Srebrny  Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów - Złoty  Bialeński Krzyż Zasługi - Krzyż Platynowy  Medal św. Izydora - Order Srebrny  Order Budowniczych Republiki - Krzyż Kawalerski  Medal za Aktywność - Brązowy  Order Tytułu Bohatera Bialenii  Medal Konkursowicza - Brązowy  Medal Zasłużony dla Polityki Zagranicznej - Brązowy  Order Patrona Republiki Bialeńskiej - Zielona Wstęga Orderu  Order Budowniczych Republiki - Krzyż Wielki z Wieńcem Laurowym  Medal Sił Zbrojnych - Srebrny  Order Niepodległości - Krzyż Komandorski  
Komu jeszcze pączka? @Jan Lubomirski-Dostojewski , @Tadeusz Krasnodębski - przecież was widzę! Uśmiech
O tej godzinie mnie nie wolno!
(-) dr net. Tadeusz Krasnodębski

Medal Zasłużony dla Nauki i Kultury - Platynowy  Medal Zasłużony dla Polityki Zagranicznej - Brązowy  Bialeński Krzyż Zasługi - Krzyż Złoty  Order Patrona Republiki Bialeńskiej - Komandoria Orderu  Order Budowniczych Republiki - Krzyż Wielki z Wieńcem Laurowym  Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów - Brązowy  Order Niepodległości - Krzyż Komandorski  
Ej, Mardred, a weź dla mnie zachowaj z kilka, bo mama jest dumna i chce posmakować.
Prezydent Republiki Bialeńskiej, Gubernator Wysp Przyjaźni, Dowódca SZ RB, Dowódca Sił Powietrznych, Marszałek Bialenii SZ RB, Baron na Torrentach, posiadacz 7 folwarków, Obywatel RB, KA i UTN
[Obrazek: YPMiTw5.png]

Bialeński Krzyż Zasługi - Krzyż Brązowy  Order Niepodległości - Krzyż Kawalerski  Medal Zasłużony dla Polityki Zagranicznej - Brązowy  
Z zaplecza weź. Nie będziemy przecież mamie żałować.
Pączki nadziane miłością?
Jego Operacyjność
(-) Linux
[Obrazek: 11668799_hhh.PNG]

-------

"Ten człowiek jest gorszy niż Pietrow i Prezerwatyw Tradycja Radziecki!"
~ Szymon Uchatsok, myląc Medycejskiego z Kucełem

"Kretyn i słoik, który pewnie się na warszawiaka stylizuje"
~ Mój adorator

-------

Miałem w sumie wypisać się z Bialenii
A jednak coś spowodowało, że zostałem
Raz za razem
Odpowiedź za odpowiedzią
Lubię was nawet czasem, wiecie?

Krążą jednak opowieści
Eminencja pewien mówią jest ich źródłem
Dzień sądu nadchodzi!
Yyy zapytacie 
Czego on znowu chce
Ech zostawcie dziwaka
Jednak zostałem
Stąd teraz siedzę
Kreśląc pierdolety 
I dopasowując je do liter mojego nazwiska

Medal Konkursowicza - Brązowy  Order Patrona Republiki Bialeńskiej - Odznaka Orderu  Medal św. Izydora - Order Brązowy  Order Budowniczych Republiki - Krzyż Wielki  Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów - Brązowy  Bialeński Krzyż Zasługi - Krzyż Srebrny  Order Niepodległości - Krzyż Wielki  
Trochę anonimowo, a trochę undercover na Placu Zielonym po pączką ze trzy razy podchodził człowiek ubrany w długi czarny płaszczy i kapelusz. Nikt go nie rozpoznał, a to był znany w mikroświecie miłośnik pączków i ich koneser. Na koniec powiedział reporterom, że to bardzo dobre pączki były, zgarnął dwa na drogę, i dodał, że ucieka bo samolot już czeka i czas wracać do pała... do Grodziska.
Pozdrawiam,
Robert Fryderyk
Książę Sarmacji, Król Baridasu, Hasselandu i Sclavinii, etc. etc.

Order Patrona Republiki Bialeńskiej - Odznaka Orderu  Medal Zasłużony dla Polityki Zagranicznej - Brązowy  
(14.05.2018, 06:43:28)RCA napisał(a): ze trzy razy podchodził człowiek ubrany w długi czarny płaszczy i kapelusz

Halo? Policja? Mamy tu szpiega z Kugarii! Łapcie go!

Też sobie skubnę pączka. Oczywiście zaraz potem do łazienki, bo politykowi nie przystoi latać z lukrem na twarzy.
A wezmę jeszcze jednego pączusia, a później zawijam kiecę!

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości