Miejsce zgłaszania na pracowników Ministerstwa Sprawiedliwości
Szanowni Państwo,

W tym miejscu zachęcam wszystkich zainteresowanych do zgłoszenia chęci zasiadania w szeregach pracowników Ministerstwa Sprawiedliwości. Jest to praca o charakterze społecznego, bezpłatnego wolontariatu. Nie ukrywam, że zależy mi na dobrej radzie i współpracy z jak największą liczbą osób. Z góry pragnę także zaznaczyć, że oczekuję przede wszystkim debaty i dobrej rady - nikogo nie mam zamiaru obarczać masą obowiązków. Jeśli ktoś rzeczywiście zechciałby na poważnie pomagać w Ministerstwie Sprawiedliwości, chętnie zatrudnię go jako Wiceministra, aby mógł cieszyć się pełnią gabinetowych przywilejów - z pensją i dostępem do Błękitnego Salonu włącznie.
(-) dr net. Tadeusz Krasnodębski

Medal Zasłużony dla Nauki i Kultury - Platynowy  Medal Zasłużony dla Polityki Zagranicznej - Brązowy  Bialeński Krzyż Zasługi - Krzyż Złoty  Order Patrona Republiki Bialeńskiej - Komandoria Orderu  Order Budowniczych Republiki - Krzyż Wielki z Wieńcem Laurowym  Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów - Brązowy  Order Niepodległości - Krzyż Komandorski  
Zgłaszam się na ochotnika.
Jan Lubomirski-Dostojewski, poseł do parlamentu XXXVI kadencji, Marszałek Parlamentu XXXVI kadencji, członek gabinetu Ministra Sprawiedliwości, za 23 prezydenta.

Order Budowniczych Republiki - Krzyż Wielki  Bialeński Krzyż Zasługi - Krzyż Brązowy  Medal Sił Zbrojnych - Brązowy  
Super! Witam w Ministerstwie. Uśmiech

Medal Zasłużony dla Nauki i Kultury - Platynowy  Medal Zasłużony dla Polityki Zagranicznej - Brązowy  Bialeński Krzyż Zasługi - Krzyż Złoty  Order Patrona Republiki Bialeńskiej - Komandoria Orderu  Order Budowniczych Republiki - Krzyż Wielki z Wieńcem Laurowym  Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów - Brązowy  Order Niepodległości - Krzyż Komandorski  
Bardzo dziękuję. Szeroki uśmiech
Jan Lubomirski-Dostojewski, poseł do parlamentu XXXVI kadencji, Marszałek Parlamentu XXXVI kadencji, członek gabinetu Ministra Sprawiedliwości, za 23 prezydenta.

Order Budowniczych Republiki - Krzyż Wielki  Bialeński Krzyż Zasługi - Krzyż Brązowy  Medal Sił Zbrojnych - Brązowy  
W wolnym czasie (którego na mikro mam maksymalnie godzinę w tygodniu) mogę w czymś pomóc. Ale z zastrzeżeniem, że bez żadnych stołków i tym podobnych.
Jego Operacyjność
(-) Linux
[Obrazek: 11668799_hhh.PNG]

-------

"Ten człowiek jest gorszy niż Pietrow i Prezerwatyw Tradycja Radziecki!"
~ Szymon Uchatsok, myląc Medycejskiego z Kucełem

"Kretyn i słoik, który pewnie się na warszawiaka stylizuje"
~ Mój adorator

-------

Miałem w sumie wypisać się z Bialenii
A jednak coś spowodowało, że zostałem
Raz za razem
Odpowiedź za odpowiedzią
Lubię was nawet czasem, wiecie?

Krążą jednak opowieści
Eminencja pewien mówią jest ich źródłem
Dzień sądu nadchodzi!
Yyy zapytacie 
Czego on znowu chce
Ech zostawcie dziwaka
Jednak zostałem
Stąd teraz siedzę
Kreśląc pierdolety 
I dopasowując je do liter mojego nazwiska

Medal Konkursowicza - Brązowy  Order Patrona Republiki Bialeńskiej - Odznaka Orderu  Medal św. Izydora - Order Brązowy  Order Budowniczych Republiki - Krzyż Wielki  Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów - Brązowy  Bialeński Krzyż Zasługi - Krzyż Srebrny  Order Niepodległości - Krzyż Wielki  
Nie mogę wpisać Cię na oficjalną listę współpracowników, bo nie masz obywatelstwa, ale zapraszam do nieoficjalnego uczestnictwa w debatach. Dzięki za chęć pomocy, na pewno się przyda! Uśmiech

Właśnie to zasugerowałem powyżej, ale nie będę przecież otwierał do tego osobnego wątku Oczko Tak, czy siak - polecam się w razie potrzeby i w miarę swoich skromnych możliwości czasowych.
Jego Operacyjność
(-) Linux
[Obrazek: 11668799_hhh.PNG]

-------

"Ten człowiek jest gorszy niż Pietrow i Prezerwatyw Tradycja Radziecki!"
~ Szymon Uchatsok, myląc Medycejskiego z Kucełem

"Kretyn i słoik, który pewnie się na warszawiaka stylizuje"
~ Mój adorator

-------

Miałem w sumie wypisać się z Bialenii
A jednak coś spowodowało, że zostałem
Raz za razem
Odpowiedź za odpowiedzią
Lubię was nawet czasem, wiecie?

Krążą jednak opowieści
Eminencja pewien mówią jest ich źródłem
Dzień sądu nadchodzi!
Yyy zapytacie 
Czego on znowu chce
Ech zostawcie dziwaka
Jednak zostałem
Stąd teraz siedzę
Kreśląc pierdolety 
I dopasowując je do liter mojego nazwiska

Medal Konkursowicza - Brązowy  Order Patrona Republiki Bialeńskiej - Odznaka Orderu  Medal św. Izydora - Order Brązowy  Order Budowniczych Republiki - Krzyż Wielki  Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów - Brązowy  Bialeński Krzyż Zasługi - Krzyż Srebrny  Order Niepodległości - Krzyż Wielki  

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości