Pogrzeb Leszka Roskoharda
Dzisiaj odbył się pogrzeb Leszka Roskoharda, wojownika który walczył o dobro dla mikronacji przez aż rok! Ogłaszam v-śmierć wszędzie i tym samym krótka przemowa:
,,Dziękuje wam, Bialenia to wspaniały naród, Garapenia to kiedyś był wspaniały naród, niektóre osoby z Suderlandu(te do których to kieruje, to wiedzą o co chodzi) i
Ardemii, a właściwie Kamiljanowi i Wolferine, czas odejść, ja zakończyłem ostatecznie karierę, ale wy możecie zrobić coś więcej i pamiętajcie tylko prawda się liczy."

A teraz ostatnie słowa, czyli pozdrowienia dla:
-Michael Wolferine(Najlepszy Przyjaciel-,,zasługujesz na taką sławę w mikroświecie i życze ci sukcesów)
-Maciej Kamiński(mój mikronacyjny idol)
-Henryk Wespucci
-Antonio Kacper Burbon-Conti
-Alfred Fabian von Tehen-Dżek
-Tadeusz Krasnodębski
-Jeaherys von Razorin
-Pan Talerz/Otto von Teller
-Filip Lotnik
-Fryderyk Marks
-Grzegorz Brzęczyszczykiewicz
-Laurencjusz z Baridasu
-Kamiljan Harlin Wespucci
-Samuel Radziwiłł
-Jan Lubomirski-Dostojewski

V-Umarłem:
Leszek Roskohard

Medal Zasłużony dla Polityki Zagranicznej - Brązowy  
Komputerosławię. Szczątki plików, które pozostały na serwerach zostaną godnie pochowane.
Jego Operacyjność
(-) Linux
[Obrazek: 11668799_hhh.PNG]

-------

"Ten człowiek jest gorszy niż Pietrow i Prezerwatyw Tradycja Radziecki!"
~ Szymon Uchatsok, myląc Medycejskiego z Kucełem

"Kretyn i słoik, który pewnie się na warszawiaka stylizuje"
~ Mój adorator

-------

Miałem w sumie wypisać się z Bialenii
A jednak coś spowodowało, że zostałem
Raz za razem
Odpowiedź za odpowiedzią
Lubię was nawet czasem, wiecie?

Krążą jednak opowieści
Eminencja pewien mówią jest ich źródłem
Dzień sądu nadchodzi!
Yyy zapytacie 
Czego on znowu chce
Ech zostawcie dziwaka
Jednak zostałem
Stąd teraz siedzę
Kreśląc pierdolety 
I dopasowując je do liter mojego nazwiska

Medal Konkursowicza - Brązowy  Order Patrona Republiki Bialeńskiej - Odznaka Orderu  Medal św. Izydora - Order Brązowy  Order Budowniczych Republiki - Krzyż Wielki  Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów - Brązowy  Bialeński Krzyż Zasługi - Krzyż Srebrny  Order Niepodległości - Krzyż Wielki  
xd
Chyba bardziej smutlem, z powodu braku pozdrowien dla mnie, niż waszą śmiercią Uśmiech
Bardzo mi przykro, że Pan zmarł.
[Obrazek: Goal_support_fascism.png]
Wiceprezydent Volkianu
Naczelnik i Wyzwoliciel Obwodu Doctrińskiego
Szef Volkiańskiego Instytutu Pseudomapowego
[Obrazek: dbacb69294e41.png]
(17.05.2018, 23:04:53)Leszek Roskohard napisał(a): Dzisiaj odbył się pogrzeb Leszka Roskoharda, wojownika który walczył o dobro dla mikronacji przez aż rok!

Buahahahaha

(17.05.2018, 23:04:53)Leszek Roskohard napisał(a): ,, ja zakończyłem ostatecznie karierę, ale wy możecie zrobić coś więcej i pamiętajcie tylko prawda się liczy."

Hohohoohue hueu uhue krztusi się i kaszle

(17.05.2018, 23:04:53)Leszek Roskohard napisał(a): A teraz ostatnie słowa, czyli pozdrowienia dla:
-Alfred Fabian von Tehen-Dżek
-Fryderyk Marks

hahahahahah

Oczywiście realnie się tak głośno nie śmiałem, bo nie tak łatwo mnie nakłonić do śmiechu przez internet. Może omówię po kolei, o co mi chodzi:

Buahahahaha - Dzisiaj odbył się pogrzeb wojownika, który większość ludzi wkurwiał i szkodził kraju, robiąc mu wrogów swoim kretynizmem oraz niszcząc jego reputacje. Większość UTN odetchnęła, gdy zniknął z naszego państwa, a gdy wrócił, to zaczął jakieś zamachy organizować i twierdzić, że prezydent jest do niego uprzedzony. Nie zauważał swoich błędów, przy tym obsesyjnie nakładając prywatnie cenzurę na wszystko, co związane z Suderlandem. Wcześniej byłem jego jednym z niewielu przyjaciół, chociaż już wtedy mnie wkurwiał. Gdy odszedł z powodu (uwaga, uwaga) stopnia wojskowego z kraju to ostatecznie stwierdziłem, że trzeba się od niego odciąć. On zamiast przyjąć do wiadomości, że wkurwia nawet sojuszników, ogłosił mnie zdrajcą narodu i przydupasem dyktatora (dotąd ma jakieś zwidy odnośnie naszej władzy, wnioskując po treści tego tematu). Wrócił niedawno do państwa, odwołując jeden zamach i organizując drugi, wyzywał mnie i spamił powiadomienia na państwowej konferencji (podobnie Waksmana). Potem dziwił się, że w obliczu tego wszystkiego odzyska obywatelstwo i stwierdził, że skoro go nie dostał, to prezydent jest uprzedzonym dyktatorem. Zaraz potem chyba uznał, że UTN to był sens jego życia i umarł sobie.

Hohohoohue hueu uhue krztusi się i kaszle - Twoja kariera to pasmo porażek i kretynizmu, więc nie nakłaniaj innych do tego samego. To, że uważasz, iż ktoś jest dyktatorem i zakłamuje wszystko, nie znaczy, że tak jest i inni musi zachowywać się tak jak ty. Masz jakieś urojenia i uważasz, że inni też powinni je mieć, pomimo, że jawnie się ciebie wypierają.

hahahahahah - Na koniec pozdrowienia dla dziecka, które szantażowało parlament i prezydenta swoim odejściem z państwa, a potem twierdzi, że nikt go nie lubi. Wielokrotnie kłócił się z Roskohardem i obydwaj robili burdel, odchodząc i wracając po 4 razy do kraju ze swojego powodu. Drugą osobą jest były suderlandzki działacz, który przez cały swój dotychczasowy żywot szykanował Ardemie, w tym Roskoharda i ostatecznie stoczył się do takiego dna, że pokłócił się z własnymi braćmi i teraz jest przez nich wyśmiewany. No ale widać, że Leszek wyznaje zasadę "wróg mojego wroga jest moim przyjacielem"(to odnośnie obydwóch wymienionych osobników).

Także jak widzicie: Rosko to idiota, który przez cały czas jedynie szkodził swoim ojczyznom, wkurzając przy tym nawet swoich sojuszników. Odpierdalał różnorakie rzeczy i w pewnym momencie stwierdził, że cały jego kraj to zakłamana dyktatura, a on jest jego wybawcą, który swoim kretyńskim zachowaniem wypędzi władze. Gdy po raz kolejny mu nie wyszło, to zabił sam siebie i pozdrowił przy tym swoich najbardziej zagorzałych wrogów, którzy jedyne co robią, to nie lubią jego innych wrogów.
Nie za bardzo się z Panem zgadzam, Panie Dugoszu.
[Obrazek: Goal_support_fascism.png]
Wiceprezydent Volkianu
Naczelnik i Wyzwoliciel Obwodu Doctrińskiego
Szef Volkiańskiego Instytutu Pseudomapowego
[Obrazek: dbacb69294e41.png]
Przebywałem z tym osobnikiem o wiele dłużej, niż miała nieprzyjemność Doctrina.
Jak chcecie sobie poprać brudy w Bialenii, to zapraszam do pralni @Hewret von Thorn, a nie tutaj na pogrzebie.
Jego Operacyjność
(-) Linux
[Obrazek: 11668799_hhh.PNG]

-------

"Ten człowiek jest gorszy niż Pietrow i Prezerwatyw Tradycja Radziecki!"
~ Szymon Uchatsok, myląc Medycejskiego z Kucełem

"Kretyn i słoik, który pewnie się na warszawiaka stylizuje"
~ Mój adorator

-------

Miałem w sumie wypisać się z Bialenii
A jednak coś spowodowało, że zostałem
Raz za razem
Odpowiedź za odpowiedzią
Lubię was nawet czasem, wiecie?

Krążą jednak opowieści
Eminencja pewien mówią jest ich źródłem
Dzień sądu nadchodzi!
Yyy zapytacie 
Czego on znowu chce
Ech zostawcie dziwaka
Jednak zostałem
Stąd teraz siedzę
Kreśląc pierdolety 
I dopasowując je do liter mojego nazwiska

Medal Konkursowicza - Brązowy  Order Patrona Republiki Bialeńskiej - Odznaka Orderu  Medal św. Izydora - Order Brązowy  Order Budowniczych Republiki - Krzyż Wielki  Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów - Brązowy  Bialeński Krzyż Zasługi - Krzyż Srebrny  Order Niepodległości - Krzyż Wielki  

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości