Mowa końcowa 23. Prezydenta Republiki Bialeńskiej
Drodzy Bialeńczycy!

Niech Wam Mancalaga wybaczy błąd jakiście uczynili 13 maja.
Nie podołałem. Nie jestem tym zaskoczony. Od początku mówiłem, że nie jest to szczęśliwy pomysł. Odkąd zresztą pojawiłem się w Bialenii stroniłem od polityki i stanowisk mając zupełnie inną wizję swojej obecności. Niemniej, w obliczu kryzysu postanowiłem podjąć się tej misji wobec zapewnień wsparcia od wszystkich Bialeńczyków.

Nie podołałem jednak. Nie podołałem i dzisiaj, za namową mojego Gabinetu reprezentującego bądź co bądź lwią część społeczeństwa - ustępuję. Zostawiam miejsce młodszym, prężniejszym, którzy potrafią sami dźwigać ciężar prezydentury i aktywności Republiki.

Jednocześnie składam najlepsze życzenia Prezydentowi-Elektowi @Michael Wolferine. Zawsze w Ciebie wierzyłem, wystarczy, że sam w siebie uwierzysz, a będziesz na pewno lepszym Prezydentem niż ja mógłbym kiedykolwiek być. Oczywiście nic nie zmienia się z naszych ustaleń przed wyborami - nadal pozostaję do Twojej dyspozycji i będę Cię wspierał jak tylko mogę.

Gabinetu nie dymisjonuję. Proszę jednak ministrów o wyrozumiałość dla decyzji nowego Prezydenta. Naprawdę uważam, że ten skład ma potężny potencjał, więc pozostawiam go do dyspozycji Michaelowi. Dalsze decyzje podejmie on sam.

Tym samym dziękuję za te kilkanaście dni. Na do widzenia nadałem jeszcze skromne kilka folwarków, w celu wyróżnienia tych, którzy podczas mojej króciutkiej Prezydentury wykazali się szczególnie w naszej coraz mniejszej społeczności. Mam nadzieję, że nikt nie będzie miał mi tego za złe.

Sam zaś kończę pakować walizki i wracam do mojego pubu w Temeszgradzie, gdzie jak zwykle zapraszam wszystkich spragnionych zapomnienia, odprężenia i posłuchania ramolenia starego barmana.

Niech trawa znowu będzie zieleńsza!
/-/ Mardred Jakub von Salvepol-Nova Vita
Tak krótki i lakonicznie ja również od siebie, rezygnuję ze wszystkich pełnionych stanowisk. Pozostawiam sobie dożywotnią funkcję w KRI, służbę w wojsku i obywatelstwo.
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości

Medal Zasłużony dla Nauki i Kultury - Srebrny  Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów - Złoty  Bialeński Krzyż Zasługi - Krzyż Platynowy  Medal św. Izydora - Order Srebrny  Order Budowniczych Republiki - Krzyż Kawalerski  Medal za Aktywność - Brązowy  Order Tytułu Bohatera Bialenii  Medal Konkursowicza - Brązowy  Medal Zasłużony dla Polityki Zagranicznej - Brązowy  Order Patrona Republiki Bialeńskiej - Zielona Wstęga Orderu  Order Budowniczych Republiki - Krzyż Wielki z Wieńcem Laurowym  Medal Sił Zbrojnych - Srebrny  Order Niepodległości - Krzyż Komandorski  
Cytat:Pozostawiam sobie dożywotnią funkcję w KRI, służbę w wojsku i obywatelstwo.

Dobrze, możesz sobie to wziąć, ale papieża ci nie oddam.
Jego Operacyjność
(-) Linux
[Obrazek: 11668799_hhh.PNG]

-------

"Ten człowiek jest gorszy niż Pietrow i Prezerwatyw Tradycja Radziecki!"
~ Szymon Uchatsok, myląc Medycejskiego z Kucełem

"Kretyn i słoik, który pewnie się na warszawiaka stylizuje"
~ Mój adorator

-------

Miałem w sumie wypisać się z Bialenii
A jednak coś spowodowało, że zostałem
Raz za razem
Odpowiedź za odpowiedzią
Lubię was nawet czasem, wiecie?

Krążą jednak opowieści
Eminencja pewien mówią jest ich źródłem
Dzień sądu nadchodzi!
Yyy zapytacie 
Czego on znowu chce
Ech zostawcie dziwaka
Jednak zostałem
Stąd teraz siedzę
Kreśląc pierdolety 
I dopasowując je do liter mojego nazwiska

Medal Konkursowicza - Brązowy  Order Patrona Republiki Bialeńskiej - Odznaka Orderu  Medal św. Izydora - Order Brązowy  Order Budowniczych Republiki - Krzyż Wielki  Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów - Brązowy  Bialeński Krzyż Zasługi - Krzyż Srebrny  Order Niepodległości - Krzyż Wielki  
Widzę, że u naszych sąsiadów również nie jest kolorowo... Może warto powrócić do pomysłu brodryjsko-bialeńskiego stowarzyszenia?
(-) Iwan Iwanowicz I Pietrow
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

[Obrazek: iwamini.png?w=960]

Medal Zasłużony dla Policji - Brązowy  Order Budowniczych Republiki - Krzyż Wielki z Wieńcem Laurowym  Order Budowniczych Republiki - Krzyż Kawalerski  Medal Zasłużony dla Polityki Zagranicznej - Brązowy  Order Patrona Republiki Bialeńskiej - Komandoria Orderu  Medal Zasłużony dla Sportu - Złoty  Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów - Srebrny  Medal Zasłużony dla Nauki i Kultury - Brązowy  Bialeński Krzyż Zasługi - Krzyż Złoty  Order Niepodległości - Krzyż Komandorski  Medal Sił Zbrojnych - Złoty  
W UTNie jesteście mile widziani. „Dźwi” mamy zawsze otwarte xD
Kaspar Waksman
były I Prezydent Unii Trzech Narodów
Redaktor naczelny gazety "Tygodnik Unijny"
Prezes Partii „Odrodzona Prawica”
[Obrazek: podpis1.png]
Jeszcze pamiętam, jak musiałem gonić Michasia, żeby jednego pościka napisał w Ardemii... A tu proszę! Zostaje najważniejszą osobą w jednym z najbardziej znaczących krajów! Zdaje mi się, jakbym wczoraj go opierdalał w równym szeregu z takimi niewypałami, jak Doktorek, czy Tycjanor...
Tycjanor to był przecież 3-dniowy Minister Zdrowia. I to mało ważny.
[Obrazek: 5S6T0oy.png]

Bialeński Krzyż Zasługi - Krzyż Brązowy  Order Niepodległości - Krzyż Kawalerski  Medal Zasłużony dla Polityki Zagranicznej - Brązowy  
Panowie, co się dzieje? Wszyscy rezygnują i odpuszczają sobie.
mgr net. Antoni Kacper Burbon-Conti 

Magister net. ekonomii, członek Krajowej Rady Informatycznej, były: 21. Prezydent Republiki Bialeńskiej, Wiceprezydent Republiki Bialeńskiej, Wysoki Komisarz Nadzoru Finansowego, członek Wysokiej Komisji Nadzoru Finansowego, minister właściwy ds. wewnętrznych oraz minister właściwy ds. wewnętrznych i administracji, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Państwie Kościelnym Rotria, Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej, Marszałek Bialenii, Mentor Instytutu Wsparcia Nowicjuszy, Pracownik naukowy Uniwersytetu Bialeńskiego.

Order Budowniczych Republiki - Krzyż Wielki  Bialeński Krzyż Zasługi - Krzyż Złoty  
(29.05.2018, 21:49:13)Antoni Kacper Burbon-Conti napisał(a): Panowie, co się dzieje? Wszyscy rezygnują i odpuszczają sobie.

Ja się na ten temat już nie wypowiadam.

Edit: A nie, przepraszam! Wpadłem na coś co warto. Należy uchwalić ustawę specjalną ws. zakazu rezygnacji i odpuszczania sobie.
/-/ Mardred Jakub von Salvepol-Nova Vita

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości