Ceremonia otwarcia I Igrzysk Bialeńskich
Aktualnie trwają przygotowania sceny w Wolnogradzie, na której rozpocznie się ceremonia otwarcia I Igrzysk Bialeńskich.

[Obrazek: cauZH84.png]
[Obrazek: 5S6T0oy.png]

Bialeński Krzyż Zasługi - Krzyż Brązowy  Order Niepodległości - Krzyż Kawalerski  Medal Zasłużony dla Polityki Zagranicznej - Brązowy  
[Obrazek: 1358638-Okazale-prezentuje-sie-po-zmroku...36_399.jpg]

Prezydent Michael Wolferine, organizator I Igrzysk Bialeńskich (wcześniejszy organizator: Antoni Kacper Burbon-Conti), przyjechał już na scenę i dumnie kroczy ku mównicy, by wygłosić reguły i zasady, według których będą organizowane gry olimpijskie w naszym systemie turniejów.

[Obrazek: ffc96e74a7f94bf93ff4d6032ac73f3b.jpg]

Drodzy Bialeńczycy!
Jestem bardzo dumny z tego, że zaufaliście mnie i byłemu Prezydentowi Mardredowi, dzięki czemu dzisiaj stoję tutaj jako Prezydent Bialenii. Niestety, Mardred nie poradził sobie ze sprawowaniem władzy i nie mógł znieść wielu rzeczy, dlatego zrzekł się zwierzchnictwa nad Republiką. Po tym wydarzeniu Gabinet RB się rozsypał, a aktywność obywateli zaczęła popadać w całkiem spory marazm, który aktualnie jesteśmy wszyscy w stanie zauważyć. Zaniedbano wiele rzeczy, a szczególnie Igrzyska, dlatego postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce i zrobić to, co trzeba. Pomóc Bialenii, wystartować wreszcie z tym konkursem, by uzyskać niewiele, ale zawsze coś, aktywności.

Staram się od początku objęcia "bialeńskiego tronu" w Pałacu przywrócić sprzed miesiąca lub dwóch. Niestety, bardzo dużo pomysłów na zachęcenie starszych Bialeńczyków, jak i zachęcenie do zostania nowym obywatelem, poszło na marne. Nadszedł czas, kiedy to jedenastoletnie państwo z ogromną historią, kulturą, dużym wkładem założycieli zaczyna umierać. Postaram się jednak nie dopuścić do tego. Nawet jeżeli dalej będzie odnotowywany spadek aktywności, to ja, wraz z Gabinetem, będę próbował i starał się przywrócić to wszystko do świetności ze stycznia, lutego czy marca.

Jestem tutaj również, ponieważ muszę ogłosić reguły i zasady prowadzenia I Igrzysk Bialeńskich. I Igrzyska Bialeńskie będą odbywały się za pomocą systemu turniejów, w których uczestnicy będą mogli, a nawet będą musieli się zmierzyć, by zdobyć nagrodę główną. A nagrodą główną będzie brązowe odznaczenie cywilne pod tytułem Medal Konkursowicza oraz nagroda pieniężna, której wysokość będzie trzeba jeszcze ustalić.

Każdy uczestnik będzie miał za zadanie zagrać w każdą z pięciu wybranych gier w systemie turniejów. Czas na zagranie w grę wynosi dwa dni, a próby są tylko dwie, dlatego trzeba uzyskać najlepszy wynik za pierwszym lub za drugim razem. Za pierwsze miejsce w danej grze uczestnik otrzymuje trzy punkty, za drugie dwa punkty, a za pierwsze jeden punkt.

W ostatnim dniu Igrzysk zostaną podane wyniki, z których wytypuje się trzy miejsca oraz rozda się nagrody.

Ogłaszam, że Igrzyska się rozpoczęły! Miłej i hucznej zabawy, Bialeńczycy!

Po tych słowach rozbrzmiały wystrzały sztucznych ogni, które rozjaśniły się w kolorach igrzysk olimpijskich, co ma symbolizować pięć gier wybranych przez Bialeńczyków do Igrzysk Bialeńskich.

[Obrazek: 1AAhtUl.png]
[Obrazek: 5S6T0oy.png]

Bialeński Krzyż Zasługi - Krzyż Brązowy  Order Niepodległości - Krzyż Kawalerski  Medal Zasłużony dla Polityki Zagranicznej - Brązowy  

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości