Ankieta dot. aktywności mikroświata
Mam zaszczyt przedstawić Wam ankietę dot. aktywności mikroświata w formie formularza Google. Nie jest za specjalnie długa, ale potrafi zdziałać wiele. *klik!*
Poszukuję od kilku dni dobrego sposobu na odnowienie Bialenii. Ta ankieta pomoże nie tyle co mikroświatu, ale niektórym osobom odnaleźć sposoby do poprawy aktywności w swojej mikronacji. Bardzo proszę o staranne i schludne wypełnianie ankiety: drobne błędy ortograficzne czy interpunkcyjne może nie będą boleć, lecz odpowiedzi nie do przeczytania będą boleć. Losowe zaznaczenie nie ma sensu.
[Obrazek: 5S6T0oy.png]

Bialeński Krzyż Zasługi - Krzyż Brązowy  Order Niepodległości - Krzyż Kawalerski  Medal Zasłużony dla Polityki Zagranicznej - Brązowy  
Podstawowy błąd - powtarzają się liczby w metryczce dotyczącej wieku. Jeśli ktoś ma 21 lat, to pasują do tego dwie odpowiedzi.

Ogólnie ankieta ciekawa i myślę, że przydatna. Nie mogę doczekać się efektów.

Michaelu, jeśli przygotujesz ambitne opracowanie, chętnie nadam Ci magistra socjologii. Uśmiech Myślę, że całokształt (ankieta i opracowanie) będzie wystarczające, aby pominąć pracę magisterską.
(-) dr net. Tadeusz Krasnodębski

Medal Zasłużony dla Nauki i Kultury - Platynowy  Medal Zasłużony dla Polityki Zagranicznej - Brązowy  Bialeński Krzyż Zasługi - Krzyż Złoty  Order Patrona Republiki Bialeńskiej - Komandoria Orderu  Order Budowniczych Republiki - Krzyż Wielki z Wieńcem Laurowym  Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów - Brązowy  Order Niepodległości - Krzyż Komandorski  
Nieznaczący błąd. Wiek jest tylko orientacyjny. I dziękuję, wykonam opracowanie w Bialenii i w Sarmacji.

Bialeński Krzyż Zasługi - Krzyż Brązowy  Order Niepodległości - Krzyż Kawalerski  Medal Zasłużony dla Polityki Zagranicznej - Brązowy  
Ogólnie rzecz biorąc, w samej ankiecie dość szybko przybywa odpowiedzi, dlatego myślę, że możemy wkrótce ujrzeć wyniki.
Done
/-/ Mardred Jakub von Salvepol-Nova Vita
Mógłby Pan zamieścić link do wyników?
Zamierzam dobić do minimum 30 uczestników ankiety i będą wyniki na forum Sarmacji w formie artykułu, a w reszcie państw w fornie wykresów.

Michaelu, opublikuj proszę w formie wykładu na UB. Uśmiech Jeśli interesuje Cię magister.

Wypowiem się w domu.

Medal Zasłużony dla Nauki i Kultury - Platynowy  Medal Zasłużony dla Polityki Zagranicznej - Brązowy  Bialeński Krzyż Zasługi - Krzyż Złoty  Order Patrona Republiki Bialeńskiej - Komandoria Orderu  Order Budowniczych Republiki - Krzyż Wielki z Wieńcem Laurowym  Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów - Brązowy  Order Niepodległości - Krzyż Komandorski  
Można wieczorem to dać?

Pewnie.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości