Witam Szanownych Bialeńczyków
Witam wszystkich!
JE Hewret von Thorn udzielił zgody Republice Suderlandu na wysłanie do Republiki Bialenii korpusu ekspedycyjnego, mającego pomóc Rządowi Tymczasowemu w zaprowadzeniu porządku po zamachu stanu.
Stawiam się w tym pięknym kraju jako dowódca Korpusu Ekspedycyjnego "Suderländische Bialenia - Korps". Korpus w najbliższym czasie będzie do dyspozycji. O stanie liczebności Korpusu oraz innych informacjach na jego temat można przeczytać w wydanym przeze mnie rozporządzeniu.
Jest to dla mnie duży zaszczyt i mam wielką nadzieję, że pomoc ze Suderlandu, pod moim dowództwem, okaże się przydatna Bialeńczykom.
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Witam Ekscelencję w Bialenii.
/-/ Książę Thomas von Lisendorff
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,
[Obrazek: 75_25_01_16_8_38_15.png]

właściciel 87 folwarków 
Selekcjoner reprezentacji Republiki Bialeńskiej 

Medal Zasłużony dla Sportu - Platynowy  Medal Marynarki Wojennej  Order Budowniczych Republiki - Krzyż Wielki z Wieńcem Laurowym  Medal Sił Zbrojnych - Złoty  Order Patrona Republiki Bialeńskiej - Zielona Wstęga Orderu  Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów - Złoty  Bialeński Krzyż Zasługi - Krzyż Srebrny  Order Niepodległości - Krzyż Komandorski  
Witamy. W sprawie transportu korpusu ekspedycyjnego proszę się kontaktować ze mną.
(-) Iwan Iwanowicz I Pietrow
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

[Obrazek: iwamini.png?w=960]

Medal Zasłużony dla Policji - Brązowy  Order Budowniczych Republiki - Krzyż Wielki z Wieńcem Laurowym  Order Budowniczych Republiki - Krzyż Kawalerski  Medal Zasłużony dla Polityki Zagranicznej - Brązowy  Order Patrona Republiki Bialeńskiej - Komandoria Orderu  Medal Zasłużony dla Sportu - Złoty  Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów - Srebrny  Medal Zasłużony dla Nauki i Kultury - Brązowy  Bialeński Krzyż Zasługi - Krzyż Złoty  Order Niepodległości - Krzyż Komandorski  Medal Sił Zbrojnych - Złoty  
Tak jak Pan prosi, skontaktowałem się z Panem w sprawie korpusu.
Marszałek Polowy Suderlandzkich Sił Zbrojnych

Ja Mamy natomiast nadzieję iż Suderland nie weźmie udziału w tym przewrocie.
/-/ Książę Thomas von Lisendorff
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,
[Obrazek: 75_25_01_16_8_38_15.png]

właściciel 87 folwarków 
Selekcjoner reprezentacji Republiki Bialeńskiej 

Medal Zasłużony dla Sportu - Platynowy  Medal Marynarki Wojennej  Order Budowniczych Republiki - Krzyż Wielki z Wieńcem Laurowym  Medal Sił Zbrojnych - Złoty  Order Patrona Republiki Bialeńskiej - Zielona Wstęga Orderu  Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów - Złoty  Bialeński Krzyż Zasługi - Krzyż Srebrny  Order Niepodległości - Krzyż Komandorski  

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości