War Thunder
Ciof!

Miałby ktoś ochotę wieczorkiem na kilka bitew samolotowych w War Thunder? Trzeba rozprawić się w powietrzu z wrogami ojczyzny. Tongue
[Obrazek: 2ecd9ip.jpg]
/-/ Markus Felix Spirkin von Wettin

Medal Zasłużony dla Polityki Zagranicznej - Srebrny  Order Budowniczych Republiki - Krzyż Oficerski  Medal Zasłużony dla Sportu - Złoty  Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów - Złoty  Medal Zasłużony dla Nauki i Kultury - Srebrny  Bialeński Krzyż Zasługi - Krzyż Złoty  
Zależy jaką masz erę. No i musiałbym zaktualizować klienta po roku.

Order Budowniczych Republiki - Krzyż Wielki  Bialeński Krzyż Zasługi - Krzyż Brązowy  Medal Sił Zbrojnych - Brązowy  
Podbijam ja gram głównie czołgami Japońskimi ale jak coś może poskilować samoloteły w sumie... kiedyś Włoskie chciałem wyrobić sobie Szeroki uśmiech a może i Francuskie zrobię...
Ajatollah Zielonego Kościoła.
Z przekonania socjalista.
Sympatyk masonerii.
Dawniej Radogost Radziwil

Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów - Brązowy  Medal Zasłużony dla Nauki i Kultury - Brązowy  Bialeński Krzyż Zasługi - Krzyż Srebrny  
No więc zaktualizuje dzisiaj grę i można co pomyśleć. Szeroki uśmiech

Medal Zasłużony dla Polityki Zagranicznej - Srebrny  Order Budowniczych Republiki - Krzyż Oficerski  Medal Zasłużony dla Sportu - Złoty  Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów - Złoty  Medal Zasłużony dla Nauki i Kultury - Srebrny  Bialeński Krzyż Zasługi - Krzyż Złoty  
Mam cię z najomych na Thundrze @Feliks Spirkin hmmm nie pamiętam Ech... ? Z tow. Gorbaczowem z RLS kiedyś grałem ale kuła kiedy to było...
Sympatyk masonerii.

Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów - Brązowy  Medal Zasłużony dla Nauki i Kultury - Brązowy  Bialeński Krzyż Zasługi - Krzyż Srebrny  
Powinieneś mieć, bo kiedyś przecież graliśmy. Szeroki uśmiech

Właśnie pamiętam... zaraz zobaczę może tow. Gorbaczowa z RLS wciągnę do WT Szeroki uśmiech
Sympatyk masonerii.

Ja mam War Thundera i World of Tanks, ale na WT mam tylko pierwsze tiery.
Prezydent Republiki Bialeńskiej, Gubernator Wysp Przyjaźni, Dowódca SZ RB, Dowódca Sił Powietrznych, Marszałek Bialenii SZ RB, Baron na Torrentach, posiadacz 7 folwarków, Obywatel RB, KA i UTN
[Obrazek: YPMiTw5.png]

Bialeński Krzyż Zasługi - Krzyż Brązowy  Order Niepodległości - Krzyż Kawalerski  Medal Zasłużony dla Polityki Zagranicznej - Brązowy  
@Feliks Spirkin ok mamy Cię w znajomych :-D
@Michael Wolferine to nic :-D podciągniemy Cię xD a co do WoT to nie wiem co tam mam ostatni raz grałem.... może 5 lat temu xD
Sympatyk masonerii.

I tak na WT nie siedzę zbytnio. W ogóle poszedłem na Fortnajta, bo mi brat usunął PUBGa.
Prezydent Republiki Bialeńskiej, Gubernator Wysp Przyjaźni, Dowódca SZ RB, Dowódca Sił Powietrznych, Marszałek Bialenii SZ RB, Baron na Torrentach, posiadacz 7 folwarków, Obywatel RB, KA i UTN
[Obrazek: YPMiTw5.png]

Bialeński Krzyż Zasługi - Krzyż Brązowy  Order Niepodległości - Krzyż Kawalerski  Medal Zasłużony dla Polityki Zagranicznej - Brązowy  

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości