Pożegnanie
Dziękuję za te pół roku spędzone wspólnie. Zrzekam się obywatelstwa i wszystkich stanowisk. Pieniądze z mojego konta przekazuję na biedne dzieci z Sambanafryki.

/-/ Wolferine
Prezydent Republiki Bialeńskiej, Gubernator Wysp Przyjaźni, Dowódca SZ RB, Dowódca Sił Powietrznych, Marszałek Bialenii SZ RB, Baron na Torrentach, posiadacz 7 folwarków, Obywatel RB, KA i UTN
[Obrazek: YPMiTw5.png]

Bialeński Krzyż Zasługi - Krzyż Brązowy  Order Niepodległości - Krzyż Kawalerski  Medal Zasłużony dla Polityki Zagranicznej - Brązowy  
Jeszcze masz czelność tu coś pisać...
(-) Iwan Iwanowicz I Pietrow
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

[Obrazek: iwamini.png?w=960]

Medal Zasłużony dla Policji - Brązowy  Order Budowniczych Republiki - Krzyż Wielki z Wieńcem Laurowym  Order Budowniczych Republiki - Krzyż Kawalerski  Medal Zasłużony dla Polityki Zagranicznej - Brązowy  Order Patrona Republiki Bialeńskiej - Komandoria Orderu  Medal Zasłużony dla Sportu - Złoty  Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów - Srebrny  Medal Zasłużony dla Nauki i Kultury - Brązowy  Bialeński Krzyż Zasługi - Krzyż Złoty  Order Niepodległości - Krzyż Komandorski  Medal Sił Zbrojnych - Złoty  
Iwan, ja cie naprawdę bardzo szanuje, ale troszeczkę przesadzasz. Upadek Bialenii zaczął się jeszcze zanim Michaś został prezydentem.
Kaspar Waksman
były I Prezydent Unii Trzech Narodów
Redaktor naczelny gazety "Tygodnik Unijny"
Prezes Partii „Odrodzona Prawica”
[Obrazek: podpis1.png]
Zaczął się wcześniej, ale Wolferine przyczynił się znacznie do dalszego rozkładu państwa.
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

Medal Zasłużony dla Policji - Brązowy  Order Budowniczych Republiki - Krzyż Wielki z Wieńcem Laurowym  Order Budowniczych Republiki - Krzyż Kawalerski  Medal Zasłużony dla Polityki Zagranicznej - Brązowy  Order Patrona Republiki Bialeńskiej - Komandoria Orderu  Medal Zasłużony dla Sportu - Złoty  Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów - Srebrny  Medal Zasłużony dla Nauki i Kultury - Brązowy  Bialeński Krzyż Zasługi - Krzyż Złoty  Order Niepodległości - Krzyż Komandorski  Medal Sił Zbrojnych - Złoty  
Ja wiem i rozumiem twój bulwers tym faktem, ale takimi dogryzkami nie pomożesz ani sobie, ani Bialenii Oczko
Kaspar Waksman
były I Prezydent Unii Trzech Narodów
Redaktor naczelny gazety "Tygodnik Unijny"
Prezes Partii „Odrodzona Prawica”
[Obrazek: podpis1.png]
Nie wiem, skąd stwierdzenie, że miałbym komuś tym pomagać...
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

>Twórz inicjatywy dla ludzi
>Zostań nazwany wrogiem narodu, bo osoby z piaskownicy Parlamentu wydoroślały i poszły w świat, gdzie mają większe perspektywy
Prezydent Republiki Bialeńskiej, Gubernator Wysp Przyjaźni, Dowódca SZ RB, Dowódca Sił Powietrznych, Marszałek Bialenii SZ RB, Baron na Torrentach, posiadacz 7 folwarków, Obywatel RB, KA i UTN
[Obrazek: YPMiTw5.png]

Bialeński Krzyż Zasługi - Krzyż Brązowy  Order Niepodległości - Krzyż Kawalerski  Medal Zasłużony dla Polityki Zagranicznej - Brązowy  

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości