Witam
Witam,

nazywam się Ryan Anderson. Nie będę pisał o sobie zbyt dużo, postaram się to zrobić zwięźle. Interesuję się informatyką oraz ogólnie technologią. W wolnych chwilach lubię oglądać filmy, seriale oraz układać kostki Rubika Szeroki uśmiech

Pozdrawiam,
[Obrazek: qqu8WRv.png]
Witam serdecznie w Bialenii!

Jak do Nas trafiłeś? Oczko

(30.07.2018, 12:37:52)Ryan Anderson napisał(a): Interesuję się informatyką oraz ogólnie technologią.

Czym konkretnie w informatyce?
Czym konkretnie z technologii? Szeroki uśmiech
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości

Medal Zasłużony dla Nauki i Kultury - Srebrny  Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów - Złoty  Bialeński Krzyż Zasługi - Krzyż Platynowy  Medal św. Izydora - Order Srebrny  Order Budowniczych Republiki - Krzyż Kawalerski  Medal za Aktywność - Brązowy  Order Tytułu Bohatera Bialenii  Medal Konkursowicza - Brązowy  Medal Zasłużony dla Polityki Zagranicznej - Brązowy  Order Patrona Republiki Bialeńskiej - Zielona Wstęga Orderu  Order Budowniczych Republiki - Krzyż Wielki z Wieńcem Laurowym  Medal Sił Zbrojnych - Srebrny  Order Niepodległości - Krzyż Komandorski  
Hewret von Thorn napisał(a):Jak do Nas trafiłeś? Oczko

Trafiłem tutaj czystym przypadkiem. Muszę przyznać, że jestem za to wdzięczny, ponieważ jest tutaj pięknie.

"Hewret von Thorn napisał(a):Czym konkretnie w informatyce?
Czym konkretnie z technologii? Szeroki uśmiech

Z technologii wszystko mnie ciekawi Szeroki uśmiech. Jeśli chodzi o informatykę to programowanie, głównie backend (Python, Go). Zdarza się, że trzeba zrobić frontend, to zrobię, ale "zaplecze" cieszy najbardziej.
[Obrazek: qqu8WRv.png]
He, podobnie jak u mnie. Szeroki uśmiech

Za to ja wolę front-end. Szeroki uśmiech
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości

Medal Zasłużony dla Nauki i Kultury - Srebrny  Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów - Złoty  Bialeński Krzyż Zasługi - Krzyż Platynowy  Medal św. Izydora - Order Srebrny  Order Budowniczych Republiki - Krzyż Kawalerski  Medal za Aktywność - Brązowy  Order Tytułu Bohatera Bialenii  Medal Konkursowicza - Brązowy  Medal Zasłużony dla Polityki Zagranicznej - Brązowy  Order Patrona Republiki Bialeńskiej - Zielona Wstęga Orderu  Order Budowniczych Republiki - Krzyż Wielki z Wieńcem Laurowym  Medal Sił Zbrojnych - Srebrny  Order Niepodległości - Krzyż Komandorski  
Również witam serdecznie.

Order Budowniczych Republiki - Krzyż Wielki  Bialeński Krzyż Zasługi - Krzyż Brązowy  Medal Sił Zbrojnych - Brązowy  

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości