Dobry wieczór
Jak miło powitać Bialeńczyków na starych śmieciach! To dla mnie zaszczyt, że mogłem tutaj przybyć. Od dawna zastanawiałem się już nad przynależnością bialeńską. Ostatnie wydarzenia w v-świecie tylko mnie do tego jeszcze bardziej przekonały. Jak miło, że z powrotem otworzono to forum. Serdecznie wszystkich pozdrawiam z tego miejsca!
~~ Miau ~~
Witamy bardzo serdecznie Oczko
kniaź Bajtuś

Prezes Hasselandzkiego Banku Krajowego
Administrator system EGO
Lord Królestwa Hasselandu

Bialeński Krzyż Zasługi - Krzyż Złoty  Order Budowniczych Republiki - Krzyż Komandorski  Order Budowniczych Republiki - Krzyż Wielki z Wieńcem Laurowym  Medal Zasłużony dla Sportu - Srebrny  Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów - Srebrny  
Witamy Kociego podróżnika w skromnych progach
Jestem przekonany, że już niedługo zaznajomię się z całym bialeńskim bogactwem. Jaki obecnie mamy okres przejściowy, po którym będę mógł uczestniczyć w życiu kraju? (pisanie w całości forum Bialenii, jak i uzyskanie obywatelstwa?)
~~ Miau ~~
Witam serdecznie!

Ładna kicia! @Ametyst Faradobus będzie szczęśliwy. Szeroki uśmiech
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości

Medal Zasłużony dla Nauki i Kultury - Srebrny  Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów - Złoty  Bialeński Krzyż Zasługi - Krzyż Platynowy  Medal św. Izydora - Order Srebrny  Order Budowniczych Republiki - Krzyż Kawalerski  Medal za Aktywność - Brązowy  Order Tytułu Bohatera Bialenii  Medal Konkursowicza - Brązowy  Medal Zasłużony dla Polityki Zagranicznej - Brązowy  Order Patrona Republiki Bialeńskiej - Zielona Wstęga Orderu  Order Budowniczych Republiki - Krzyż Wielki z Wieńcem Laurowym  Medal Sił Zbrojnych - Srebrny  Order Niepodległości - Krzyż Komandorski  

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości